خانه » بازی بعدی Bluepoint Game، یک بازسازی بزرگ خواهد بود

بازی بعدی Bluepoint Game، یک بازسازی بزرگ خواهد بود

بازی بعدی در دست‌ساخت استودیو Bluepoint Games، یک بازسازی خواهد بود ولی این بار برخلاف عنوان معروف Shadow of the Colossus، این بازسازی عنوان بزرگی خواهد بود. طبق جدیدترین مصاحبه Digital Foundry (به نقل از وب‌سایت Eurogamer) با «مارکو تروش» رئیس استودیو Bluepoint Games، وقتی‌که از ایشان برای بازی بعدی استودیو سؤال پرسیده شده که آیا پروژه جدید یک عنوان جدید خواهد بود؟ و در جواب گفتند:

«خب، ما قرار است که یک بازسازی دیگری را انجام دهیم و قرار است در مقیاس بزرگ‌تری از عنوان Shadow of the Colossus ساخته شود و وقتی‌که بازسازی بعدی را رونمایی کنیم، بسیار هیجان‌زده خواهید شد.»

هنوز مشخص نشده است که منظور ایشان از بازسازی کدام عناوین قدیمی خواهد بود. استودیو Bluepoint Game، عناوین بسیار معروفی را بازسازی کرده بود که عبارت‌اند از: Shadow of the Colossus، Gravity Rush، Metal Gear Solid HD Collection و Uncharted: The Nathan Drake Collection.

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>