دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
92
PS4
(Metacritic)
خانه » رد پای بازی Bloodborne 2 در بازی Deracine پیدا شد

رد پای بازی Bloodborne 2 در بازی Deracine پیدا شد

بازی Bloodborne 2

رد پای بازی Bloodborne 2 در بازی Deracine پیدا شد. جدیدترین اثر استودیوی From Software اثری واقعیت مجازی به اسم  Deracine است که راز و رمزهای بسیاری در خود نهفته دارد، اما یکی از سرنخ‌های بازی که از بقیه جالب است وجود سرنخی از Bloodborne 2 است. با نوین اسپات همراه باشید.

یکی از کاربران وبسایت ResetEra به نام Piccio_ssl تصویری متحرک از بازی منتشر نموده که مربوط به یکی از مراحل بازی Deracine است. بنظر می‌رسد آنچه در این تصویر نشان داده شده بی ارتباط به بازی Bloodborne 2 نباشد. در یکی از مراحل بازی گیمر عروسکی را در دست می‌گیرد که نامش «فیونا» است. عروسکی که در بازی Bloodborne 2 نیز حضور داشت. توضیحات این عروسک بی ارتباط به دنیای بلادبورن نیست.

عروسکی متعلق به دختر سنگی، فیونا که همیشه در داستانی تمام نشدنی حضور دارد. هروقت انسان خواب بدی ببیند، این فیونا است که به نجاتش می‌شتابد.

درون بازی Deracine کتابی به نام Blood & Bones وجود دارد که تصویر روی جلد آن تعدادی شخصیت نشان می‌دهد که سلاح در دستشان مشابه همان هائیست که در بازی Bloodborne شاهدش بودیم. استودیوی FromSoftware در گنجاندن ایستراگ و سرنخ‌های متعدد از بازی های خود یک استاد به تمام معناست و اینکه چه حد خبر ساخت بازی Bloodborne 2 حقیقت دارد چیزیست که تنها زمان آن را مشخص خواهد کرد.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.