خانه » پاسخ Blizzard به شایعات پیرامون بازی دیابلو

پاسخ Blizzard به شایعات پیرامون بازی دیابلو

انتشار شایعاتی پیرامون نسخه جدید دیابلو و پاسخ بلیزارد

از آنجایی که رویداد Blizzcon 2018 در نزدیکی برگزاری قرار دارد، شایعات پیرامون آن نیز بیشتر است به صورتی که اخیرا گزارش شده بلیزارد در این رویداد نسخه جدید سری بازی‌های دیابلو را معرفی خواهد کرد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

علاوه بر شایعه ساخت نسخه جدید Diablo، یک شایعه دیگر نیز به نسخه ریمستر این بازی اشاره داشت. در بلیزکان ۲۰۱۸ پنلی برای پرسش و پاسخ پیرامون سری بازی‌های دیابلو و پنل دیگری با عنوان  Diablo: What’s Next برگزار می‌شود که شرکت کنندگان می‌توانند به اطلاعات بسیاری درباره این سری دست پیدا کنند.

دیابلو جدید در کار است اما بلیزارد آن را مستقیما تایید نمی‌کند

بلیزارد درباره شایعات منتشر شده اعلام کرد:

رویداد بلیزکان ۲۰۱۸ در نزدیکی قرار دارد و شایعات پیرامون Diablo نیز کم نیستند. تیم‌های مختلف ما روی پروژه‌های گوناگونی مشغول کار هستند و ما نیز صبری برای رونمایی از آنها نداریم. هنگامی که زمان آن برسد اطلاعات کاملی ارائه می‌شود، بنابراین بهتر است به انتظار ادامه دهید.

پیشتر بلیزارد درباره بازی‌های جدید سری دیابلو اظهار نظر کرد و مدتی بعد نسخه پورت دیابلو ۳ برای نینتندو سوئیچ اعلام شد. با گفته‌های بلیزارد می‌توان یقین پیدا کرد که خبرهایی درباره نسخه جدید سری بازی‌های دیابلو در کار است و این خبر می‌تواند برای طرفداران بسیار شادی آور باشد.

این شرکت افزود:

در بلیزکان درباره سری بازی‌های Diablo اخباری برای شما خواهیم داشت اما پروژه‌های خاصی برای رونمایی وجود ندارد.

به هر حال باید تا ۲ نوامبر یا ۱۱ آبان و آغاز رویداد بلیزکان ۲۰۱۸ منتظر ماند.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>