دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: تریلر جدید Bleeding Edge + مشخص شدن تاریخ انتشار

تماشا کنید: تریلر جدید Bleeding Edge + مشخص شدن تاریخ انتشار

رویداد X019 برای طرفداران و منتظران Bleeding Edge بسیار خوشایند بود. نهایتا از تاریخ انتشار این عنوان مطلع شدیم. همچنین تریلر بسیار زیبایی از بلیدینگ اج به نمایش درآمد. لازم به ذکر است که توسعه‌ این اثر توسط استدیوی کوچک و خوش نام یعنی نینجا تئوری صورت می‌گیرد. استدیویی که اکثر شهرت و محبوبیت خود را با ساخت عناوینی همچون DMC : Devil May Cry و Heavenly Sword و هل بلید بدست آورد. Bleeding Edge در تاریخ 24 مارس سال ۲۰۲۰ (مصادف با 5 فروردین ماه سال جاری) در دسترس کاربران اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار می‌گیرد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

عنوانی چند نفره با تِمی رنگارنگ و هیروهای مختلف و مبارزات جذاب. جمله‌ای که مطالعه فرمودید، خلاصه‌ای از بلیدینگ اج بود. شخصیت‌های مختلفی در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت. هرکدام از این شخصیت‌ها، قابلیت‌های ویژه و منحصر به فردی دارند. همچنین می‌توانید مادهای مختلفی را به کرکترهایتان اضافه کنید و شیوه‌ی مبارزه‌تان را تا حدی تغییر دهید. شما عزیزان را دعوت به تماشای تریلر جدید Bleeding Edge در رویداد X019 می‌کنم.

تریلر جدید Bleeding Edge در رویداد X019

نسخه‌ی بتای بازی در دو تاریخ مختلف در دسترس کسانی که که بلیدینگ اج را پیش خرید کرده اند، قرار خواهد گرفت. اولین بتای محدود در ۱۴ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۵ ماه سال جاری) و دیگری در تاریخ 13 مارس ۲۰۲۰ (مصادف با 23 اسفند ماه سال جاری) برگزار می‌شود. با پیش خرید بازی از سه اسکین جدید برای هیروها برخوردار می‌شوید:

  • Punk Rock Niđhöggr
  • Butterpunk Buttercup
  • Outrider ZeroCool

چندی پیش مصاحبه‌ای از سمت وب سایت مترو با خانم تاکر، کارگردان Bleeding Edge ، صورت گرفت. وی در این گفت و گو اظهار داشت که احتمال عرضه‌ی یک کمپین پر و پیمان و درست و حسابی برای بلدینگ اج وجود دارد. به هر حال احتمال اضافه شدن کمپین به بازی، مربوط به آینده‌ای دور است. اگر تمایل به کسب اطلاعات تکمیلی دارید، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید و از گفته‌های توسعه دهندگان در این خصوص آگاه شوید. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این بازی در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Bleeding Edge در تاریخ 24 مارس سال ۲۰۲۰ (مصادف با 5 فروردین ماه سال جاری) در دسترس کاربران اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار می‌گیرد.

اگر از طرفداران Bleeding Edge هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>