خانه » شایعه: تلاش‌های ناموفق BioWare برای ساخت Star Wars: Knights of the Old Republic 3

شایعه: تلاش‌های ناموفق BioWare برای ساخت Star Wars: Knights of the Old Republic 3

Star Wars

مجموعه بازی‌های Star Wars از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. الکترونیک آرتز ناشر معروف بازی‌های این فرنچایز٬ با انتشار آخرین نسخه‌ی Star Wars طرفداران خود را به شدت نا امید کرد. بازی آن قدر از المان‌های Pay to Win برخوردار بود که می‌توان گفت هیچ بازیکن حرفه‌ای دست به انجام آن نمی‌زد. به تازگی شایعه‌ای در فضای مجازی پیچیده است که استدیو‌ی مشهور و خوش نام بایور در صدد ساخت Star Wars: Knights of the Old Republic 3 بوده است اما نتوانسته آن را به سرانجام برساند. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

زمانی که اسم Star Wars می‌آید٬ ناخودآگاه به یاد الکترونیک آرتز می‌افتیم. این ناشر بزرگ اخیراً روز‌های خوبی را با استار وارز سپری نکرده است اگرچه قرار داد جدید برای ساخت عناوین بیشتر استار وارز با سازنده‌های دیگری بسته شد٬ اما از آن طرف شاهد کنسل شدن پروژه‌های زیادی از این بازی بودیم. از نظر برخی از بازی کنندگان عناوین Star Wars Battlefront 1 and 2 توانستند عمل‌کرد خوبی را از خود نشان دهند. هم اکنون نیز نسخه‌ی جدید بازی با نام Star Wars Jedi: Fallen Order در دست ساخت می‌باشد.

اما چرا میان استدیو‌ها کسی بایور را انتخاب نکرد؟ اگرچه این استدیوی تمام وقت خود را صرف ساخت عنوان نقش آفرینی جهان باز Anthem می‌کند اما به راحتی می‌توانست قبل از شروع پروژه‌ی انتم به سراغ ساخت استار وارز برود. البته ناگفته نماند که در گذشته بایور ساخت بازی Star Wars: Knights of the Old Republic را بر عهده داشت. بر اساس سخن‌های کوتاکو جیسون این استدیو قصد ساخت نسخه‌ی جدیدی از بازی را داشته است اما در مراحل ساخت آن به موفقیت نرسیده است. به تازگی آقای «کوتاکو جیسون» در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد که استدیو‌ی بایور برای ساخت Star Wars جدید تلاش‌های بسیاری کرده است ولی هیچکدام از این تلاش‌ها به نتیجه نرسیده اند. دلیل ناموفقیتی‌های این شرکت مشخص نیست. به هر حال اگر از طرفداران مجموعه‌ی استار وارز می‌باشید باید اندکی بیشتر صبر کنید تا موفق به تجربه‌ی نسخه‌ی جدید آن بشوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>