خانه » خرید BioWare توسط EA، این استودیو را نجات داد

خرید BioWare توسط EA، این استودیو را نجات داد

خرید BioWare توسط EA، این استودیو را نجات داد

بایوور (BioWare)، استودیو معروف و سازنده سری بازی‌های بزرگ مانند Dragon Age، Mass Effect و Star Wars: Knights of the Old Republic است؛ شاید قرار بود هرگز این فرانچایزهای معروف تولید  نشوند و این عناوین زودتر ازآنچه که تصور می‌کنید به پایان راه خود رسیده بودند. تعدادی از اعضای تیم سازنده Dragon Age 2، در مراسم HavenCon، از مشکلات و حواشی ۱۰ سال پیش استودیو بایوورحرف های جالبی گفتند. در این پنل خبری که پتریک ویکس (نویسنده سابق Mass Effect) به همراه کرن ویکس (تدوین گر) و دیوید گیدر (نویسنده سابق Dragon Age) حضور داشتند، توضیح داده‌اند که چگونه خرید این استودیو توسط EA، بایوور را از خطر ورشکستگی نجات داد.

از طرف دیگر، این سازندگان نیز قبول کردند که عنوان Dragon Age 2، اثری بسیار «عجله‌ای» بوده است زیرا همان زمان بود که EA این استودیو را خریداری کرده بود. البته باید ذکر کرد با این وجود، می‌توان گفت  منتقدان از این بازی بسیار تعریف و تمجید کردند. BioWare نیاز داشت تا ساخت این بازی را به‌سرعت تمام کند و آن را به EA جهت نمونه‌ای از کار خود ارائه دهد و دلیل این عجله نیز همین بود. در آن زمان بود که منابع مالی این استودیو در حال تمام شدن بود و اگر EA این استودیو را نمی‌خرید، مطمئناً ورشکست می‌شدند. این سازندگان در پایان حرف‌های خود می‌گویند :

  BioWare هر زمان قرار بود یک کار «پر ریسک» انجام دهد (به‌طور مثال Krem در بازی Dragon Age: Inquisition)، باید به این موضوع می‌اندیشیدند، که آیا حرکت مذکور سودی به همراه خواهد داشت یا خیر؟ چرا که در آن برهه از زمان برای اعضای هیئت‌مدیره منابع مالی بسیار مهم بود.

لازم به ذکر است این کمپانی در سال ۲۰۱۸ جزء ۵ شرکت نفرت‌انگیز انتخاب‌شده است.

 

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>