دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
52
PC
(Metacritic)
53
PS4
(Metacritic)
49
XONE
(Metacritic)
خانه » Bethesda پشتیبانی طولانی مدت را برای Fallout 76 در نظر دارد

Bethesda پشتیبانی طولانی مدت را برای Fallout 76 در نظر دارد

Fallout 76

عنوان Fallout 76 قدم‌های جدیدی را در این فرنچایز برداشته است. روایت جدید و NPC‌های مختلف و دنیا‌ی آزاد بازی همه از ویژگی‌های Fallout 76 است. اگر سرور‌های آن خاموش شوند چه اتفاقی برای این عنوان می‌افتد؟ در ادامه‌ی خبر با نوین اسپات همراه باشید.

خوشبختانه خاموش شدن سرور‌های بازی موضوعی نیست که طرفداران Fallout 76 بخواهند نگران آن باشند. شرکت Bethesda, برای این عنوان برنامه طولانی مدت دارد و روندی که Blizzard برای World Of Warcraft در پیش گرفته را الگوی خود قرار داده است. «پیت هاینز» (Pete Hines) معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات جهانی Bethesda توضیح داد که هیچکدام از عوامل سازنده نمی‌توانند مشخص کنند که پشتیبانی از Fallout 76 چه زمانی تمام می‌شود. وی اظهار داشت که پشتیبانی تا زمانی که بازی کنندگان به صورت فعال در بازی حضور داشته باشند ادامه خواهد داشت. همچنین وی افزود:

هیچکس نمی‌داند که این بازی چه مقدار قرار است ادامه یابد٬ هدف ما ارائه‌ی یک پروژه‌ی طولانی مدت مثل World Of Warcraft است. ما قصد داریم این عنوان را طوری گسترش دهیم تا مردم بتوانند سالها بدون اینکه از آن خسته شوند٬ به تجربه‌ی آن بپردازند. هنوز مشخص نیست در آینده چه اتفاقی قرار است رخ دهد٬ شاید به سرور‌های خصوصی دسترسی پیدا کنیم. به‌ هر حال Fallout یک فرنچایز بزرگ است و تعهدات ما نسبت به آن سنگین است.

عنوان Fallout 76, در تاریخ ۲۳ آبان سال جاری برای سه پلتفرم اصلی منتشر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
Hatred is corrosive of a person's wisdom and conscience

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.