خانه » نسخه ی بعدی Battlefield نیز درباره ی جنگ جهانی دوم است

نسخه ی بعدی Battlefield نیز درباره ی جنگ جهانی دوم است

استودیوی بازیسازی «DICE» که ساخت نسخه های مختلف «Battlefield» را برعهده داشته اعلام کرد که نسخه ی بعدی این مجموعه بازی ها را بار دیگر با حال و هوای جنگ جهانی دوم خواهد ساخت. استودیوی «EA» با ساخت بازی «Battlefield 1» در سال ۲۰۱۶ توانست پروژه ی ریبوت این سری بازی های اول شخص و شوتر را استارت بزند و با توجه به هزینه ی بالایی که برای این بازی شده بود، خروجی استودیو اثری بسیار فاخر در ژانر اکشن و شوتر اول شخص به حساب می آمد. شرکت «EA Games» در کنفرانس خبری جدید خود اعلام کرد که در سال جاری نسخه ی جدیدی از بتلفیلد را منتشر می کند که قرار است بار دیگر گیمر ها را به دنیای جنگ جهانی دوم ببرد. این نسخه از میدان نبرد که در واقع نسخه ی پنجم آن به حساب می آید قرار است در ماه ژوئن سال جاری در مدت زمانی محدود قابل بازی باشد تا گیمر های سراسر جهان بتوانند نسخه ی آزمایشی آن را تست کنند. بنا به گزارش پایگاه خبری «GamesBeat» تیم سازنده ی بازی تصمیم دارد نسخه ی بعدی این مجموعه را با نام «Battlefield V» توسعه دهد و داستانش را در دوران جنگ جهانی دوم روایت نماید.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.