خانه » دانلود آلبوم موسیقی بازی Battlefield V

دانلود آلبوم موسیقی بازی Battlefield V

دانلود آلبوم موسیقی بازی Battlefield V

آلبوم موسیقی بازی Battlefield V شامل ۱۶ قطعه از Johan Söderqvist و Patrik Andrén و Fredrik Möller در قالب ۱ دیسک عرضه شده شده است. بازی Battlefield V اثری پیچیده و لذت بخش است. پیچیده از آن جهت که شاید اگر چند سال پیش می‌بود، با خودمان می‌پرسیدیم آیا باز هم DICE چنین ساختاری برای بخش تک‌نفره‌اش طراحی می‌کرد یا خیر و لذت‌بخش از آن جهت که با یک عنوان مختصر و مفید مواجه خواهید بود که در تمام لحظاتش سعی کرده گیم‌پلی را با داستانی دراماتیک ادغام نماید و تجربه‌ای هرچند کوتاه ولی به یادماندنی برای گیمر رقم بزند. شما میتوانید در ادامه مطلب آلبوم موسیقی بازی Battlefield V با کیفیت عالی ۳۲۰ دانلود نمایید.

تمام شاخصه‌هایی که در نسخه قبلی بازی توسط گیمرها به عنوان ضعف تلقی می‌شدند در بازی Battlefield V تبدیل به یک نکته مثبت شده‌اند، اما با این وجود با اثری مواجهیم که علی‌رغم پرداخت بسیار خوبش به داستان بازی، از باگ‌ها و مشکلات فنی رنج می‌برد. در بعضی لحظات بازی شاهد باگ‌ها و کرش‌هایی خواهید بود که به احتمال زیاد با آپدیت‌های بعدی برطرف خواهند شد، ولی برای اثری در حد و اندازه‌های بتلفیلد امتیاز خوبی نیست که بعد از گذشت دو سال از زمان عرضه نسخه قبلی اش، همچنان با تعدادی باگ برطرف نشده و گلیچ رو به رو باشد. در طول بازی اگرچه یاران بسیاری در اطرافتان مشغول نبرد هستند، اما در نهایت یک احساس تنهایی بسیار خوب از سوی بازی به شما منتقل خواهد شد که دقیقاً همان احساسی است که یک بازی در ژانر جنگ باید به گیمر منتقل نماید. جنگ به هر شکلی که باشد ویرانگر و دلخراش است و مهم نیست که عضو یک ارتش صد نفره هستید یا تکاور یکی از نیروهای ویژه جنگ جهانی دوم؛ آنچه از شما در پایان نبرد باقی می‌ماند انسانی است که برای نجات میهن و ارزش‌هایش دست به هرکاری می‌زند و این تقریباً تمام همان هدفی است که DICE سعی در رسیدن به آن در ذهن داشته است و چه غم‎انگیز که این تراژدی لذت‌بخش برای گیمرها در بخش تک‌نفره خیلی زود به اتمام می‌رسد و آنچه از بازی باقی می‌ماند، اثری است که باید هرزگاهی بصورت چندنفره با تعدادی از دوستان به تجربه‌اش اکتفا نمود. دانلود آلبوم موسیقی بازی Battlefield V شامل ۱۶ قطعه است که می‌توانید در ادامه مطلب با کیفیت ۳۲۰ دانلود نمایید.

دانلود

دانلود موسیقی بازی Battlefield V کیفیت 320 با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم


حجم فایل : 92 مگابایت
پسورد : www.novinspot.com

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.