Battlefield V
battlefield v battlefield v

باگ موجود در بازی Battlefield V دشمنان را نامرئی می‌کند

بازی های مرتبط

بازیکنان عنوان Battlefield V حدود یک هفته است که از وجود یک باگ عجیب و غریب و اعصاب خورد کن در بازی رنج می‌برند. در ادامه‌ی مطلب برای دریافت اطلاعات بیشتر با سایت نوین اسپات همراه باشید.

این باگ هنوز هم در بازی وجود دارد و توسعه دهنده هنوز موفق به رفع آن نشده است. ممکن است گاهی اوقات در بازی با دشمنانی نامرئی مواجه شوید که به صورت یک سلاح معلق در هوا مشاهده می‌شوند. در واقع بدن این دشمنان نامرئی می‌شود و تنها می‌توانید سلاحی که به دست گرفته‌اند، و تیرهایی که از آن خارج می‌شود را ببینید و همین امر تشخیص دشمنان را بسیار دشوار می‌کند.

این باگ با انتشار به روز رسانی اخیر بازی Battlefield V به وجود آمده است و در حالی که با گذشت یک هفته از وجود این باگ، هنوز از بین نرفته است، اما توسعه دهنده‌ی بازی اعلام کرده است که در حال تلاش برای بر طرف کردن این مشکل است و این باگ در اولویت آن‌ها قرار دارد.

استودیوی EA Dice چند روز پیش در پستی در سایت ردیت به این باگ آزار دهنده اشاره کرد و اعلام کرد که در حال بررسی موضوع و یافتن راهی برای حل مشکل می‌باشد. در ابتدا استودیوی توسعه دهنده گفته بود که این مشکل به علت خطایی در گزینه‌های شخصی سازی به وجود آمده است اما بعداً مشخص شد که این رخداد کاملاً به صورت اتفاقی رخ می‌دهد و به گزینه‌های شخصی سازی هیچ ربطی ندارد. این که این رویداد اتفاقی است یا خیر، هنوز مشخص نیست اما چیزی که واضح است این است که این باگ به وفور در بازی مشاهده می‌شود و اعصاب بسیاری از بازیکنان را به هم ریخته است. بازیکنان در شبکه‌ی اجتماعی توییتر و سایر پلتفرم‌ها از برخوردهای خود با این باگ صحبت کرده‌اند و چگونگی مقابله با دشمنی که توانایی دیدنش را ندارند را توصیف کرده‌اند:

@EA_DICE #BATTLEFIELD #BUG بعد از به روز رسانی بازی، بسیاری از بازیکنان نامرئی می‌شوند و من به وسیله‌ی یک اسلحه‌ی معلق در هوا کشته می‌شوم.

— JESSE (@JE553) June 29, 2019

 

@Battlefield یک باگ چندین بار در player conquest و deathmatch تیمی اتفاق افتاد. بدن بازیکنان دشمن تقریباً نامرئی است.

— HEDA (@Wanh3daSkairipa) July 2, 2019

با وجود این که چندین روز از اعتراضات بازیکنان نسبت به این باگ می‌گذرد و خود توسعه دهنده نیز به وجود آن اشاره کرده است اما هنوز این مشکل در بازی وجود دارد و بازیکنان را نامرئی می‌کند. البته با این وجود، پایداری بازی همیشه در اولویت اول قرار دارد. در آخرین اطلاعیه‌ای که از تیم توسعه دهنده‌ی Battlefield V منتشر شده است، اعلام شده که باگ مذکور و سایر مشکلات بازی به زودی در پستی دیگر بررسی خواهند شد. توسعه دهنده گفته است:

می‌دانیم که فیکس ایکس باکس وان بازی از به روز رسانی 4.0.1 (Ch 4 Update #1.1 Hotfix) شرایط را بهتر نکرد و ما هم اکنون در حال پیگیری مشکلات مربوط به پایداری بازی و کرش کردن صفحه هستیم. در همین حین تیم ما باگ سرباز نامرئی را نیز در اولویت قرار داده است چرا که این باگ تأثیر چشمگیری در گیمپلی بازی دارد (عادلانه نیست که دشمن شما نامرئی باشد اما شما نامرئی نباشید) ما همچنین در حال بررسی باگ‌های دیگری که بر روی گیمپلی تأثیر می‌گذارند نیز هستیم. هفته‌ی آینده در This Week in Battlefield V اطلاعات بیشتری منتشر خواهیم کرد.

استودیوی دایس درباره‌ی سؤالاتی که پیرامون محتوای جدیدی که قرار بود به بازی بیایند، وجود داشت نیز پاسخ داده است. این استودیو اعلام کرده که تمام برنامه‌های از پیش اعلام شده‌ی بازی به روال خود ادامه خواهند داد اما در ابتدا باید باگ‌های بازی بر طرف شود. «جف برداک» مدیر اجتماع آمریکای شمالی برای بازی Battlefield V در این باره گفت:

تمرکز اصلی تیم ما هم اکنون بر روی پایداری بازی، رفع باگ‌های بزرگ و باگ سرباز نامرئی قرار دارد. محتوای Al-Sundan on Conquest نیز در اولویت‌های ما قرار دارد اما در ابتدا حتماً باید باگ‌های بازی را بر طرف کنیم.

بازی Battlefield V هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی منتشر شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی Battlefield V به پروفایل آن مراجعه کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot