دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
81
PC
(Metacritic)
73
PS4
(Metacritic)
78
XONE
(Metacritic)
خانه » جزئیات جدیدی از بخش Tides of War بازی Battlefield V منتشر شد

جزئیات جدیدی از بخش Tides of War بازی Battlefield V منتشر شد

جزئیات جدیدی از بخش Tides of War بازی Battlefield V منتشر شد

پس از انتشار جزئیات مربوط به محتوای پس از عرضه بازی Battlefield ، حال شرکت DICE جزئیات بیشتری در رابطه با فصل اول Tides of War با نام Overture منتشر کرد. در پستی که در وبسایت Reddit منتشر شد، مدیر روابط عمومی این شرکت اعلام کرد که اولین فصل این بخش قرار است ۴ دسامبر(۱۳ آذر) عرضه شود. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

فصل اول Tides of War که با نام Overture معرفی شده است داستان جدیدی به بازی Battlefield 5 اضافه خواهد کرد. نقشه جدیدی به نام Panzerstorm نیز در اولین فصل این بخش به بازی افزوده می‌شود. همچنین بخش‌های جدید تمرینی نیز به بازی در این فصل اضافه می‌شود. علاوه بر این‌ها، شخصی‌سازی وسایل نقلیه نیز از جمله امکاناتی است که قرار است به بازی Battlefield V اضافه شود.

همچنین شرکت DICE اعلام کرده است که ماموریت‌های زمان‌دار و المان‌های پیشرفت درون Overture دو روز بعد یعنی در تاریخ ۶ دسامبر اجرا خواهند شد. کسانی که بازی را پیش خرید کرده بودند تقریبا ۵ روز است که به بازی دسترسی دارند. اما عرضه اصلی بازی امروز یعنی ۲۰ نوامبر خواهد بود. چندی پیش نیز نمرات و امتیازات بازی منتشر شد که می‌توانید از طریق این لینک آن را مشاهده کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.