دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
81
PC
(Metacritic)
73
PS4
(Metacritic)
78
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر پیش از عرضه Battlefield V نوید یک جنگ تمام عیار را می‌دهد

تماشا کنید: تریلر پیش از عرضه Battlefield V نوید یک جنگ تمام عیار را می‌دهد

در آخرین تریلر Battlefield V بازی جدید شرکت DICE, دنیا در جنگ جهانی دوم غرق شده‌ است. در Battlefield 5 با مکانیک‌های گسترده‌تر و محیط بزرگ‌تر و داستان‌های جنگی تازه‌ای رو به رو هستیم. تریلر روز عرضه‌ی بازی برای افزایش اشتیاق طرفداران این مجموعه منتشر شده است.  در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

در بخش تک‌نفره Battlefield 5 شاهد روایت ۴ داستان جدید از دید شخصیت‌های مختلف خواهیم بود. پنجمین داستان در ماه آینده با بسته الحاقی The Last Tiger ارائه می‌شود. در این DLC جنگ جهانی دوم را از دید یک آلمانی تجربه می‌کنید. به هر حال قسمت اصلی عنوان Battlefield V بخش چند نفره‌ی آن است. ۸ نقشه مختلف با تنظیمات ویژه‌ی خودشان هنگام عرضه‌ی بازی ارائه می‌شوند. مکانیک‌های جدید برای سنگر‌گیری و ساخت استحکامات و تغییر سیستم احیا کردن هم‌تیمی‌ها برای بهبود بخشیدن به سرعت بازی اعمال شده است. همچنین شرکت DICE خبر از اضافه کردن حالت بتل رویال و محتوا‌های دیگر در بسته الحاقی The Last Tiger به بازی را داد. این عنوان در تاریخ ۲۹ آبان ماه برای سه پلتفرم اصلی عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات ببشتر درباره Battlefield 5 می‌توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین ‌می‌توانید تریلر روز عرضه بازی را در پایین مشاهده نمایید.

تریلر پیش از انتشار بازی Battlefield V

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.