Battlefield V
Battlefield Battlefield

اطلاعات تکمیلی بتل رویال Battlefield 5

بازی های مرتبط

پس از عرضه‌ی موفق PUBG و خلق یک مود بسیار پزرطرفدار و محبوب یعنی همین بتل رویال خودمان٬ بسیاری از شرکت‌های دیگر هم قصد ارائه‌ی این مود را برای بازی‌های معروف و چند نفره و آنلاینشان گرفتند. فورتنایت که در اصل یک عنوان دفاع از قلعه بود ٬‌پس ازمشاهده‌ی موفقیت‌های پابجی و بتل رویال٬ تصمیم به اضافه کردن این مود به‌صورت رایگان به بازی خود گرفت. رایگان و متفاوت‌تر بودن فورتنایت سبب شد که بازی از خالق این سبک پیشی بگیرد. بگذریم. بحث درباره‌ی اضافه شدن مود بتل رویال به اکثر بازی‌های آنلاین بود. از همان ابتدای معرفی Battlefield 5 مشخص شد که بازی دارای مود بتل رویالی خواهد بود که پس از انتشار عنوان عرضه خواهد شد. چند وقت پیش تاریخ عرضه‌ی آن مشخص شد. حال اطلاعات تکمیلی بیشتری از این مود درز کرده است. در ادامه برای آگاهی از آنان همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

الکترونیک آرتز سرانجام تاریخ انتشار مود بتل رویال عنوان Battlefield 5 یعنی فایر استورم را مشخص کرد. در تاریخ ۲۵ مارس سال ۲۰۱۹ میلادی (مصاف با ۵ فروردین ماه سال آینده) طی آپدیتی به بازی اضافه خواهد شد و می‌توانید تعطیلات خود را در میدان جنگ دایس به کشت و کشتار دشمنان بگذرانید. در گذشته اطلاعاتی به‌صورت شایعه در اختیار مخاطبین قرار گرفته بود و حال که به تاریخ انتشار نزدیک هستیم شاهد ارائه‌ی جزئیات رسمی از سمت چنل الکترونیک آرتز هستیم.

همه‌ی ما می‌دانیم که هر مسابقه تا حداکثر ۶۴ بازی‌کن پشتیبانی خواهد کرد. این ۶۴ بازی کننده به ۱۶ اسکواد ۴ نفره تقسیم می‌شوند که بدون هیچ رحم و مروتی به کشت و کشتار یکدیگر می‌پردازند. در فایر استورم٬ مچ‌ها به پیشرفت شما و مهارتتان در بازی مربوط خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که مبارزه توسط وسائل نقلیه‌ی جنگی نیز در فایر استورم وجود خواهد داشت. نقشه‌ی بازی٬ بزرگترین نقشه‌ای خواهد بود که تا به حال برای یک عنوان Battlefield ساخته شده است. نشانه گیری و اطمینان از هدف قرار دادن دشمن٬ اکثر مبارزات را خلاصه می‌کند. سازندگان مدعی هستند که ساختار مسابقات به‌گونه‌ای می‌باشد که هرکدام از آن‌ها با نتیجه‌ای متفاوت برای شما رقم خواهند خورد (منظور اتفاقات بسیار زیاد و نامترقبه‌ای است که در مچ‌ها رخ می‌دهد)

اگر Battlefield 5 را بازی کرده باشید حتماً مود کانکوئست را نیز تجربه کرده و یا با آن آشنایی خواهید داشت. در فایر استورم نیز قادر به دریافت ماموریت‌های مختلف از منابع متفاوت می‌باشید. همچنین سیستم لوت و اسپان وسائل نقلیه به‌صورت رندوم (ناگهانی و تصادفی) کار شده است. مهم‌ترین قسمت هر بازی آنلاینی گروهی نیز همکاری با دیگر اعضای گروه است. این خلاصه و چکیده‌ی تمام اطلاعاتی بود که الکترونیک آرتز از قسمت بتل رویال عنوان بتل فیلد ۵ منتشر کرد. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی مطلب فوق در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. Battlefield 5 هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی در دسترس می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از بتل فیلد ۵ به این لینک مراجعه کرده و با دنبال کردن دایرکتوری مربوط به آن از جدیدترین اخبار٬ نقد و بررسی‌ها٬ تریلر‌ها و …… آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot