خانه » بازی Battle for Azeroth رکورد زد!

بازی Battle for Azeroth رکورد زد!

بازی Battle for Azeroth رکورد زد!

آخرین توسعه شرکت Blizzard برای بازی Battle for Azeroth از سری بازی‌های World of Warcraft مشکلات خودش را پیش از عرضه رو کرد. با این وجود این بازی در ابتدای عرضه بیش از ۳٫۴ میلیون نسخه فروش داشته است. در ادامه با وبسایت نقطه نو همراه باشید.

بازی Battle for Azeroth سریع‌ترین فروش را نسبت به سایر بازی‌های World of Warcraft را تا به اینجا دارد. پیش از این، بازی Legion رکورد ۳٫۳ میلیون نسخه در روز عرضه را داشت. این بازی تعداد زیادی موارد جدید به بازی اضافه کرده است. افزایش بیشینه سطح به ۱۲۰، مسابقات جدید هم برای گروه Horde و هم برای گروه Alliance، بازی‌ با هوش مصنوعی تا ۲۰ نفر، اکتشاف جزیره که در آن سه بازیکن می‌توانند در نبردهای تن به تن و نبرد با کامپیوتر برای کشف منابع شرکت کنند از جمله موارد افزوده شده به بازی است.

البته بازی Battle for Azeroth در زمانی عرضه شد که شرکت Blizzard تمامی موارد گذشته را در یک حق اشتراک ماهانه متراکم کرده بود. نسبت به قبل برای بازیکنان راحتتر است که وارد بازی World of Warcraft شوند. بازی Battle for Azeroth چهاردهم آگوست (۲۳ مرداد) برای کامپیوترهای شخصی منتشر شد.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.