خانه » شایعه: تصاویر هنری Batman: Court of Owls

شایعه: تصاویر هنری Batman: Court of Owls

Batman بتمن

پس از انتشار آخرین نسخه‌ی بازی‌ فرنچایز بتمن در سال ۲۰۱۵, شایعه‌ی نسخه‌ی بعدی این بازی آغاز شد. از آن طرف راک استدی اعلام کرد که دیگر قصد ساخت نسخه‌ی دیگری از Batman را نخواهد داشت. ولی استدیو‌ی راک استدی تنها سازنده‌ی بازی‌های بتمن نبوده است. مونترال نیز ساخت نسخه‌ی Batman: Arkham Origins را برعهده داشته است. چندی پیش شایعات نسخه‌ی بعدی بتمن بیش از پیش در فضای مجازی پیچیده شد. خود سازندگان نیز سرنخ‌هایی به طرفداران ارائه کردند. هم اکنون شاهد لو رفتن تصاویر هنری‌ای هستیم که به‌نظر می‌رسد مربوط به نسخه‌ی فرعی Batman: Court of Owls باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی تصاویر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بازی Batman: Arkham Origins عنوان درخور و زیبایی بود. هرچند که مانند سه‌گانه‌ی راک استدی ندرخشید اما از دید طرفداران این بازی ارزشمند و سرگرم کننده بوده است. این عنوان توسط شعبه‌ی مونترال توسعه یافته. اگر شایعات ساخت  قسمت فرعی جدیدی از سری بازی‌های بتمن به نام Batman: Court of Owls صحت داشته باشد باید منتظر یک بازی  دیگر از طرف استدیوی مونترال باشیم. Court of Owls گروهک خلافکاری هستند که همه چیز را در گاتهام در دست دارند. به‌نظر می‌رسد که بتمن در این نسخه به مبارزه با این گروهک زیرزمینی و خلافکار خواهد پرداخت. می‌توانید تصاویر هنری که به تازگی منتشر شده است را در پایین مشاهده کنید.

همان‌طور که در تصاویر بالا مشاهده می‌کنید٬ شوالیه تاریکی قصه ی ما در حال مبارزه با قاتلین Court of Owls می‌باشد. شایان ذکر است که این تصاویر هنری توسط آقای «ادی مندوزا» (Eddie Mendoza) طراحی شده اند. وی در حال حاظر مشغول به کار در شرکت اپل می‌باشد. این تصاویر در صفحه‌ی شخصی وی در وب سایت Art Station قرار گرفت. البته خود مندوزا اظهار دارد که این تصاویر هنری بدون هیچ قصدی و تنها برای سرگرمی طراحی شده اند. بسیاری از طرفداران و علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوتری با دیدن این تصاویر به وجد آمده اند. در فروم‌هایی مانند ردیت و…. بحث‌ها و تئوری‌های زیادی درباره‌ی این تصاویر شکل گرفته است. هنوز هیچ‌گونه معرفی رسمی‌ای از سمت سازندگان بازی اعلام نشده ولی به احتمال زیاد باید منتظر نسخه‌ی جدید Batman باشیم. شما مخاطبین عزیز می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی این مطلب با ما در میان بگذارید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از شخصیت بتمن و بازی‌های کامپیوتری مختص به او به این لینک مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.