سازنده Batman: Arkham Origins روی دو بازی بزرگ DC کار می کند
سازنده Batman: Arkham Origins روی دو بازی بزرگ DC کار می کند سازنده Batman: Arkham Origins روی دو بازی بزرگ DC کار می کند

سازنده Batman: Arkham Origins روی دو بازی بزرگ DC کار می‌کند

بازی های DC Universe هر چند سال معرفی و عرضه می‌شوند که آخرین آن سال ۲۰۱۵ با عنوان Batman: Arkham Knight برای تمامی پلتفرم‌های نسل فعلی منتشر شد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

هنگامی که بازی Batman: Arkham Knight در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، شایعاتی پیرامون نسخه بعدی بتمن به گوش رسید اما خبری از رونمایی نبود. براساس گزارش‌ها استودیو  WB Games Montreal که در کارنامه آن بازی  Batman: Arkham Origins است، روی دو بازی بزرگ از دنیای قهرمانی DC Universe مشغول کار است.

بازی‌های بزرگ از دنیای DC در راهند

پیشتر در پادکست the Humans of Gaming یکی از مدیران ارشد طراحی استودیو  WB Games Montreal یعنی «Osama Dorias» به دو بازی از سری عناوین  DC Universe اشاره کرد. او بیان داشت:

من اخیرا از چند پروژه کناره‌گیری کردم اما استودیو  WB Games Montreal چند بازی جدید را در دست توسعه دارد. باید بیان کنم این بازیها عناوین بزرگ کنسولی و جهان آزاد از دنیای DC Universe هستند. من نمی‌توانم اطلاعات بیشتری ارائه دهم و بسیار زود است.

«Dorias» با این صحبت خود رسما تایید کرد استودیو مونترال وارنر روی دو بازی جدید از دنیای دی سی مشغول کار می‌باشد و بدون شک باید عناوین بزرگی به شمار روند. متاسفانه «Osama Dorias» اطلاعات بیشتری در اختیار نگذاشته و باید منتظر ماند. «Dorias» افزود، اگرچه طرفداران شخصیت‌های مارول است اما در دنیای دی سی نیز شخصیت‌های بزرگی وجود دارند و نمی‌توان از آنها به سادگی گذشت. او بیان داشت که یکی از دلایل پیوستنش به شرکت Warner Bros توسعه عناوین DC است. به هر حال پیش بینی شده در سال آینده شاهد معرفی یکی از همین بازی‌های مورد اشاره باشیم و برای کسب اطلاعات کافی باید منتظر ماند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot