خانه » احتمالاً Batman: Arkham Collection فردا عرضه می‌شود

احتمالاً Batman: Arkham Collection فردا عرضه می‌شود

batman

به نقل از وبسایت TrueAcievements مجموعه‌ای جدید از سری بازی بتمن به نام Batman: Arkham Collection قرار است ۲۷ نوامبر (۶ آبان) منتشر می‌شود. این مجموعه شامل عناوین بازسازی شده‌ای از بازی‌های Arkham Asylum، Arkham City و نسخه آپدیت شده بازی Batman: Arkham Knight است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

این اولین مورد از این سری بازی‌ها نیست که منتشر می‌شود. پیش از این نیز در سال ۲۰۱۳ باندلی دقیقا با همین نام برای کنسول‌های نسل پیش منتشر شد. چیزی که در مورد این باندل متفاوت است این است که در این سری بازی Origins حضور ندارد و به جای آن نسخه Knight قرار داده شده است. این وبسات اشاره کره است این لیست که بر روی فروشگاه ایکس باکس قرار داده شده است برای ایکس باکس وان ایکس نیز بهبود یافته است. این بدین معنی است که ممکن است بازی از HDR و ۴K پشتیبانی کند. برای مشاهده سایر اخبار در رابطه با بازی بتمن می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>