خانه » Batman Arkham Collection لو رفت

Batman Arkham Collection لو رفت

Batman Arkham Collection

دنیای بازی‌های کامپیوتری با عنوان بتمن: تیمارستان آرکام منفجر شد. آن زمان هیچ کس از یک بازی ویدیوییِ برگرفته از ابر قهرمانان، انتظار چنین کیفیتی را نداشت. استدیو‌ی راک استدی یک بازی کامل و کم نقصی از بتمن عرضه کرد. پس از تیمارستان آرکام، دو نسخه‌ی دیگر از بازی توسعه یافتند که هرکدام به نوعی پیشرفتی برای این فرنچایز تلقی می‌شدند. آخرین قسمت فرنچایز، Batman: Arkham Knight بود که به تقابل بتمن با Scarecrow و شوالیه‌ آرکام می‌پرداخت. آرکام نایت برای کنسول‌های نسل هشتمی عرضه شد و به سه گانه‌ی آرکام خاتمه داد. به نظر می‌رسد که کالکشنی از سه بتمن ساخته شده، برای پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در راه است  این کالکشن جدید Batman Arkham Collection نام دارد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

متاسفانه استدیو‌ی راک استدی کار خود را با بتمن تمام کرد و دیگر دست به ساخت عنوانی با محوریت این سوپر هیروی محبوب نمی‌زند. اما این دلیلی نمی‌شود که ناشر پول دوست و حریصی مانند برادران وارنر، بیخیال ماجرا شود. به تازگی عنوانی با نام Batman Arkham Collection در فروشگاه Amazon UK برای پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان لیست شده است. بر اساس این لیست، بازی در سال میلادی جاری عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد که دوباره می‌توانیم بر فراز آسمان گاتام و تیمارستان و شهر آرکام پرواز کنیم و خاطرات قدیم را زنده کنیم.

بر اساس اخبار منتشر شده، Batman Arkham Collection حاوی سه نسخه‌ی اصلی یعنی:

  1. Batman: Arkham Knight’s Game of the Year edition
  2. Arkham Asylum ریمستر شده
  3. Arkham City ریسمتر شده

می‌باشد. در گشته شاهد عرضه‌ی ریمستر آرکام سیتی و آرکام آسایلم در قالب Return to Arkham بودیم. حال برادران وارنر قصد کرده اند که سومین قسمت از این تریلوجی تاریخی را به کالکشن یاد شده اضافه کنند و در قالبی جدید عرضه نمایند.

نکته‌ی حائز اهمیت دیگر، حضور نداشتن Arkham Origins در کالکشن می‌باشد. متاسفانه این عنوان برای کنسول‌های نسل هشتم ریمستر نشد. آرکام اورجینز توسط استدیو‌ی مونترئال برادران وارنر توسعه یافت. بازی اسپین آفی بر مجموعه‌ی آرکام محسوب می‌شد و از کیفیت واقعاً خوبی برخوردار بود. فرمول بازی (گیم پلی و مکانیک‌ها) درست همانند تریلوجی اصلی بتمن بود. به هر حال کاربران اکس باکس وان می‌توانند با استفاده از قابلیت backward compatibility کنسول خود، به تجربه‌ی این عنوان بپردازند.

لیست Amazon UK اشاره داشته که آرکام کالکشن اسکین جدیدی را در اختیار کاربران پلی استیشن ۴ قرار می‌دهد. همچنین نسخه‌ی فیزیکی Batman Arkham Collection دارای یک دفترچه‌ی مخصوص می‌باشد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به عناوین مذکور در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. برای تماشای تریلر Batman: Arkham Underworld بر روی این لینک کلیک نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>