دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » بازی Avengers اثری جهان‌باز نخواهد بود

بازی Avengers اثری جهان‌باز نخواهد بود

Marvel’s Avengers

استودیو مارول و تمام زیرشاخه‌هایش تبدیل به یکی از بزرگترین برندهای جهان شده‌اند. این کمپانی بواسطه فیلم و سریال‌های بسیاری که از شخصیت‌های داستانی خود تولید کرده، یکه‌تاز سینما و رسانه های ابرقهرمانی نام گرفته است. حال به تازگی بازی Avengers نیز در نمایشگاه E3 2019 معرفی شد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

چندی پیش بود که استودیو اسکوئرانکیس اعلام کرد قرار است یک بازی کامپیوتری بر اساس شخصیت‌های مارول بسازد. بازی Avengers نخستین بار بصورت رسمی در E3 2019 امسال رونمایی شد. صبح امروز در مصاحبه‌ای که یوروگیمر با کارگردان بازی ترتیب داده، چنین خواندیم که این عنوان جهان باز نخواهد بود. آقای فیلیپ تریان در این خصوص چنین گفت:

بازی Avengers اثری اپن‌ورلد نیست. لوکیشن‌های بسیاری درون بازی وجود دارند که در هرکدام‌شان ماموریت‌های بسیاری طراحی شده است و ممکن است این مسئله به هواداران چنین حسی را القا کرده باشد که بازی Avengers اثری جهان باز است. اگرچه این بازی اثری بسیار پرجزئیات است ولی نمی‌توان آن را در شمار آثار جهان باز به حساب آورد.

اگز از طرفداران بازی اونجرز هستید می‌توانید اخبار و اطلاعات این بازی را از طریق پروفایل آن دنبال کنید.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>