خانه » حضور کارگردانان Avengers در مراسم The Game Awards

حضور کارگردانان Avengers در مراسم The Game Awards

avengers the game awards

اخیراً مجری مراسم The Game Awards اخبار قابل توجهی از این مراسم را منتشر کرده است. حال به تازگی مشخص شده است که کارگردانان سری فیلم‌های Avengers در مراسم TGA 2018 برنامه‌ای داشته باشند. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

تا به اینجا اخبار زیادی در رابطه با مراسم TGA 2018 منتشر شده است اما حضور «آنتونی راسو» به همراه «جو راسو» می‌تواند رکوردی برای این مراسم در طول تاریخ برگزاری آن باشد. کارگردانان فیلم‌های Captain America: The Winter Soldier، Captain America: Civil War و سریال پرطرفدار Arrested Development قرار است در این مراسم ارائه‌ای داشته باشند.

هنوز مشخص نیست که کارگردانان سری فیلم‌های Avengers قرار است چه برنامه‌ای در مراسم The Game Awards 2018 داشته باشند. با توجه به سابقه این دو نفر در تولید این چنین فیلم‌ها به نظر می‌رسد که شاید از بازی Avengers رونمایی شود که شرکت Square Enix در حال کار بر روی آن است. در هر صورت تنها کافی است که تا پنج شنبه صبر کرد و دید که این دو نفر چه برنامه‌ای برای مراسم امسال دارند.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.