خانه » مهم‌ترین بازی‌های ماه آگوست ۲۰۱۹ | ماهی برای ترسیدن

مهم‌ترین بازی‌های ماه آگوست ۲۰۱۹ | ماهی برای ترسیدن

خب کم کم فصل تابستان هم به نیمه رسیده و امید است که از این فصل نهایت بهره را برده باشید. ماه پیش میلادی بیشتر بازی‌های مخصوص کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد. هرچند بازی‌های مهیجی نظیر Wolfenstein: Youngblood در این ماه عرضه شد اما شاید شروعی داغ برای تابستان نبود. در ادامه همراه نوین اسپات باشید تا مهم‌ترین بازی‌های ماه آگوست 2019 را با یکدیگر مرور کنیم.

Metal Wolf Chaos XD

بازی ماه آگوست metal wolf chaos xdتوسعه دهنده: FromSoftware و General Arcade

ناشر: Devolver Digital

پلتفرم: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر

تاریخ انتشار: 6 آگوست (15 مرداد)

شاید بازی Metal Wolf Chaos برایتان چندان شناخته شده نباشد برای اینکه این بازی در سال 2004 برای ایکس باکس و تنها در ژاپن عرضه شد. بازی داستان رئیس جمهور آمریکا را روایت می‌کرد که با استفاده از لباسی زره‌ای باید به مبارزه با نیروهای یاغی رود که می‌خواهند کشور را به هرج و مرج بکشانند. در سال 2016 شرکت Devolver Digital برای انتشار نسخه‌ای جهانی از این بازی اعلام آمادگی کرد. اینکار با استقبال گسترده‌ای از سوی طرفداران این بازی مواجه شد و به همین خاطر این شرکت تصمیم گرفت تا نسخه‌ای جهانی و البته ریمستر از این بازی را با نام Metal Wolf Chaos XD روانه بازار کند. اگر به بازی‌های سبک ژاپنی علاقه دارید حتما این بازی را تجربه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بازی Metal Wolf Chaos XD می‌توانید به پروفایل آن مراجعه کنید.

Remnant: From the Ashes

بازی Remnant: From the Ashes ماه آگوستتوسعه دهنده: Gunfire Games

ناشر: Perfect World Entertainment

پلتفرم: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر

تاریخ انتشار: 20 آگوست (29 مرداد)

بازی Remnant: From the Ashes گویی چیزی بین Division 2 و Left 4 Dead است. این بازی شوتر سوم شخص در دنیایی پسا آخرالزمانی رخ می‌دهد که توسط هیولایی تسخیر شده و حال شما به عنوان آخرین بازماندگان بشریت باید در کنار بازیکنان دیگر به مبارزه با این شیاطین پرداخته تا بتوانید تمدن از دست رفته را بار دیگر بازپس بگیرید. در بازی باس فایت‌‌ها و شخصی‌سازی‌های سلاح بسیاری وجود خواهد داشت. نکته قابل توجه به گفته یکی از موسسان شرکت Gunfire Games این است که در هر بار بازی کردن باس‌ها نیز عوض خواهند شد تا هربار تجربه‌ای جدید را برای شما رقم بزنند. گفته می‌شود که در این بازی بیش از 100 دشمن و 20 باس وجود خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی Remnant: From the Ashes می‌توانید به پروفایل آن مراجعه کنید.

Control

بازی control عرضه در آگوستتوسعه دهنده: Remedy Entertainment

ناشر: 505 Games

پلتفرم: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر

تاریخ انتشار: 27 آگوست (5 شهریور)

شاید مورد انتظارترین بازی ماه آگوست جدیدترین عنوان شرکت Remedy باشد. این شرکت که پیش از این بازی‌های Alan Wake، Quantum Break و سری بازی‌های مکس پین را در کارنامه خود دارد اینبار با بازی Control داستان موسسه‌ای دولتی را روایت می‌کند که کنترل و مطالعه پدیده‌های غیرواقعی را برعهده دارد. بازیکنان در این بازی در نقش، «جسی فیدن» مدیر جدید این موسسه نقش آفرینی خواهند کرد. در گیم پلی این بازی از المان‌های جذابی بهره گرفته شده است که در آن می‌توان به کنترل اشیا و معلق ماندن در فضا اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی Control می‌توانید به پروفایل آن مراجعه کنید.

Astral Chain

بازی ماه آگوست Astral Chainتوسعه دهنده: PlatinumGames

ناشر: Nintendo

پلتفرم: نینتندو سوییچ

تاریخ انتشار: 30 آگوست (8 شهریور)

اگر نینتندو باز هستید و کنسول سوییچ را خریداری کردید باید گفت که این ماه هم دست خالی نخواهید بود. شرکت نینتندو در ماه آگوست بازی Astral Chain را برای کاربران کنسول سوییچ عرضه خواهد کرد. این بازی توسط «تاکاهیسا تائورا» کارگردانی شده است که سابقه طراحی ارشد بازی Nier: Automata را در کارنامه خود دارد. همچنین طراحی شخصیت‌های این بازی توسط «ماساکازو کاتسورا» طراحی شده است که از تصویرگران مانگاهای ژاپنی است. داستان بازی نیز در رابطه با نجات بشریت توسط پلیس‌های تازه کار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی Astral Chain می‌توانید به پروفایل آن مراجعه کنید.

Man of Medan

بازی ماه آگوست Man of Medanتوسعه دهنده: Supermassive Games

ناشر: BANDAI NAMCO

پلتفرم: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر

تاریخ انتشار: 30 آگوست (8 شهریور)

شرکت بندای نامکو با همکاری شرکت Supermassive Games سری بازی‌های ترسناکی را تحت نام The Dark Pictures وارد بازار خواهند که اولین قسمت از آن بازی Man of Medan خواهد بود. این بازی ترسناک در رابطه با گروهی است که برای تعطیلات به جنوب اقیانوس آرام می‌روند اما گرفتار طوفان شده و در کشتی رها شده گرفتار می‌شوند. گیم پلی بازی نیز به صورت تعاملی طراحی شده است و تصمیمات بازیکنان در سرنوشت آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود. همچنین به تازگی از قسمت چند نفره آن نیز رونمایی شد که هیجان بازی را چندین برابر خواهد کرد. اگر عاشق بازی‌های ترسناک و هیجانی هستید پس بازی Man of Medan را از دست ندهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی Man of Medan می‌توانید به پروفایل آن مراجعه کنید.

Blair Witch

بازی های مهم آگوست 2019توسعه دهنده: Bloober Team

ناشر: Bloober Team

پلتفرم: کامپیوتر و ایکس باکس وان

تاریخ انتشار: 30 آگوست (8 شهریور)

بازی Man of Medan تنها بازی ترسناک این ماه نخواهد بود. پس اگر طرفدار بازی‌های ترسناک هستید این ماه، ماه شما خواهد بود. بازی Blair Witch در کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 2019 معرفی شد. این بازی از فیلمی به همین نام الهام گرفته شده است. داستان بازی در سال 1996 رخ می‌دهد. جایی درون جنگل، پسری گم می‌شود و بازیکنان در نقش پلیسی بازنشسته برای جستجو پسر شروع به کار می‌کند. ژانر بازی از نوع بازی‌های ترسناک روان شناختی است که به زیبایی ترس را در وجودتان رقم خواهد زد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی Blair Witch می‌توانید به پروفایل بازی مراجعه کنید.

سایر بازی‌های ماه آگوست 2019

البته در این ماه بازی‌های دیگری نیز منتشر می‌شوند که شاید به اهمیت بازی‌های فوق نباشند. اگر از طرفداران بازی Life is Strange 2 هستید باید گفت که در ماه آگوست نیز قسمت چهارم این بازی در 22 آگوست (31 مرداد) منتشر خواهد شد. در ادامه لیستی از سایر بازی‌های ماه آگوست آورده شده است که ممکن است توجه شما را به خود جلب کنند.

Madden NFL 20

توسعه دهنده: Electronic Arts

ناشر: Electronic Arts

پلتفرم: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر

تاریخ انتشار: 2 آگوست (11 مرداد)

Rad

توسعهدهنده: Double Fine

ناشر: BANDAI NAMCO

پلتفرم: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کامپیوتر و نینتندو سوییچ

تاریخ انتشار: 20 آگوست (29 مرداد)

Oninaki

توسعه دهنده: Tokyo RPG Factory

ناشر: Square Enix

پلتفرم: پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و کامپیوتر

تاریخ انتشار: 22 آگوست (31 مرداد)

Ancestors: The Humankind Odyssey

توسعه دهنده: Panache Digital Games

ناشر: Private Division

پلتفرم: کامپیوتر

تاریخ انتشار: 27 آگوست (5 شهریور)

The Bard’s Tale IV: Director’s Cut

توسعه دهنده: inXile Entertainment

ناشر: inXile Entertainment

پلتفرم: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر

تاریخ انتشار: 27 آگوست (5 شهریور)

Crystar

توسعه دهنده: FuRyu

ناشر: Spike Chunsoft و FuRyu

پلتفرم: پلی استیشن 4 و کامپیوتر

تاریخ انتشار: 27 آگوست (5 شهریور)

خب این بود از بازی‌های مهم ماه آگوست 2019. نظر شما چیست؟ شما منتظر کدام یک از بازی‌های اعلام شده در لیست بالا هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

3 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>