خانه » Atari VCS در مراحل پایانی توسعه‌ی خود قرار دارد +تصاویر جدیدی از کنسول

Atari VCS در مراحل پایانی توسعه‌ی خود قرار دارد +تصاویر جدیدی از کنسول

Atari VCS

با به روزرسانی جدیدی در خصوص کنسول مورد انتظار Atari VCS در خدمت شما هستیم. کم کم به تاریخ انتشار این پلتفرم نزدیک می‌شویم، از همین رو شاهد انتشار اطلاعات بیشتر پیرامون آن می‌باشیم. سازنده‌ی وی سی اس، تصویر جدیدی از آن منتشر کرده. همچنین بد نیست بدانید که مراحلِ پیش تولید این محصول در شرف اتمام است. لازم به ذکر است که Atari VCS در مارس سال ۲۰۲۰ میلادی روانه‌ی بازار جهانی خواهد شد و علاقه مندان قادر به تهیه‌ی آن هستند. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

مردم برای رشد کردن این پروژه کمک‌های مالی بسیاری کردند. بد نیست بدانید که در ابتدا، قرار بر عرضه‌ی محصول در مارس سال ۲۰۱۹ میلادی بود. به هر حال مشکلات مالی و … برای آتاری به وجود آمد و تصمیم به تعویق یک ساله‌ی تاریخ انتشار گرفته شد. خوش بختانه این اتفاق برای باری دیگر تکرار نخواهد شد. به عبارتی دیگر، توسعه دهندگان بر روی تاخیر نخوردن تاریخ انتشار محصول تاکید کردند.

به تازگی محفل پرسش و پاسخی از سوی توسعه دهندگان Atari VCS برای ارتباط بیشتر با مخاطبان و پاسخ دادن به سوال‌هایشان ترتیب داده شد. بسیاری از آن‌ها صحبت‌های نسبتاً غیر ضروری و اطلاعات نه چندان جالب بودند. توجه شما را به خلاصه‌ای از گفته‌های سازندگان در خصوص وی سی اس و در ادامه تصاویر مربوط به آن جلب می‌نمایم:

بسیار مشتاقیم که به زودی Atari VCS را به بازار عرضه می‌کنیم و نهایتا مخاطبان را به خواسته‌شان می‌رسانیم. مراحل پیش از تولید وی سی اس در شرف اتمام است. به زودی کنسول را برای عرضه آماده می‌کنیم. تمام توسعه دهندگان دست در دست همدیگر قرار دادند تا مراحل ساخت این اثر سریع‌تر پیش رود.

امروز می‌خواهیم تشکر کنیم. از تمام کسانی که ما را پشتیبانی کردند، تمام توسعه دهندگان، تمام کسانی که با حمایت‌های مالیشان به ما کمک نمودند.

کمپانی آتاری به صورت رسمی اعلام نمود که کاربران Atari VCS می‌توانند بازی‌های رترو را استریم نمایند. این امر به کمک سرویس استریم Antstream Arcade میسر شده است. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص می‌توانید بر روی این لینک کلیک نمایید. اما رئیس کمپانی در خصوص تعویق یک ساله‌ی وی سی اس (از مارس ۲۰۱۹ تا مارس ۲۰۲۰) اظهار داشت که:

در ابتدا قصد داشتیم که در اوایل سال ۲۰۱۹ پلتفرم را روانه‌ی بازار کنیم. اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و برنامه ریزی‌های ما کمی دچار اختلال شد. این اتفاقات برای بار دوم رخ نخواهد داد. زیرا که اکثر امور تولید به اتمام رسیده و همه چیز آماده است. به زودی اخبار جدیدی از Atari VCS منتشر می‌کنیم و مخاطبان را با این پلتفرم بیشتر آشنا می‌سازیم.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>