Assassin's Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla Assassin’s Creed Valhalla

تماشا کنید: معرفی کامل محتوای پس از انتشار Assassin’s Creed Valhalla

بازی های مرتبط

یوبی‌سافت به مخاطبان خود وعده داده که Assassin’s Creed Valhalla بزرگترین و جاه طلبانه ترین نسخه در این فرنچایز دوست داشتنی خواهد بود. کم کم به تاریخ انتشار این اثر نزدیک می‌شویم و زمان آن رسیده که با محتویات پس از انتشار و برنامه‌های توسعه دهندگان برای پشتیبانی از این اثر، بیشتر آشنا شویم. به تازگی تریلری منتشر شده که مخاطبان را به صورت کامل با این مقوله آشنا می‌سازد. تمام اطلاعات مربوطه و تریلر را در این پست برای شما عزیزان، فراهم آورده ایم. پس اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و تماشای ویدیو را دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در ابتدا باید گفت که کمپانی یوبی سافت دو بسته‌ی گسترش دهنده داستانی بسیار بزرگ و مفصل برای Assassin’s Creed Valhalla در نظر گرفته است. همچنین کسانی که نسخه آلتیمیت و یا گلد این اثر را خریداری کنند، می‌توانند از مأموریت the legend of beowulf لذت ببرند. این ماموریت، طراحی بسیار جاه طلبانه و منحصر به فردی خواهد داشت. در ابتدا توجه شما عزیزان را به ویدیو مربوط به جلب می نمایم و سپس به سراغ اطلاعات تکمیلی خواهیم رفت:

معرفی کامل محتوای پس از انتشار Assassin’s Creed Valhalla

 • ماموریت the legend of Beowolf: اول از همه به سراغ ماموریت the legend of Beowolf برویم. در این ماموریت شخصیت اصلی وظیفه دارد تا از اسرار پشت پرده‌ی شخصیت Beowulf پرده برداری کند. با خرید سیزن پس این عنوان و یا خرید نسخه گلد و یا التیمیت، می‌توانید از روز اول انتشار Assassin’s Creed Valhalla به تجربه‌ی این مأموریت بپردازید.
 • بسته گسترش دهنده اول تحت عنوان wrath of the druids : این بسته گسترش دهنده‌ی داستانیِ بزرگ، در اوایل بهار سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد و یک ماجراجویی جدید را برای طرفداران Assassin’s Creed Valhalla رقم خواهد زد. لازم به ذکر است که در این بسته‌ی گسترش دهنده، بازی کنندگان به ایرلند سفر خواهند کرد و ملزم به پرده‌برداری از اسرار یک فرهنگ جدید (درویدها) می باشند. شخصیت اصلی وارد داستان ها و اساطیر بومی این منطقه خواهد شد و مجبور به مبارزه با هزاران نفر از این قبیله است. این بسته‌ی الحاقی حاوی لوکیشن های جدید و دشمنان جدید و همچنین پازل های مختلف خواهد بود.
 • بسته گسترش دهنده دوم تحت عنوان the siege of Paris : لازم به ذکر است که این بسته‌ی گسترش دهنده در اوایل تابستان سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. این بار کمپانی یوبی سافت به سراغ یکی از تاریخی‌ترین نبردها یعنی نبرد وایکینگ ها با فرانسه رفته است. این بسته‌ی گسترش دهنده نیز حاوی مراحل جدید و لوکیشن‌های تازه خواهد بود. در طی این نبرد بزرگ، ملزم به یافت هم‌رزمان و هم‌‌پیمانان بیشتر برای خود می‌باشید.

اما این انتهای محتوای پس از انتشار برای Assassin’s Creed Valhalla نیست. توسعه‌دهندگان اظهار داشته‌اند که هر ماه، بازی کنندگان می توانند محتوای جدیدی را دریافت کنند و این روند از اوایل دسامبر سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. اولین سیزن در سال 2020 و دومین سیزن از اوایل مارس سال ۲۰۲۱ شروع می شود و در طی این سیزن‌ها، موارد کاملاً جدیدی به بازی اضافه می گردد.

 • سیزن اول که در پاییز سال جاری منتشر میگردد، حاوی موارد تازه‌ای خواهد بود. از میان آنها می توان به قابلیت های بیشتر برای گسترش پایگاه خود در Assassin’s Creed Valhalla و اضافه شدن فستیوال های وایکینگی و همچنین اضافه شدن حالت جدیدی به نام river raid اشاره کرد. در این حالت جدید، تمرکز بسیار ویژه‌ای بر روی Raid ها وجود دارد و چالش های بسیاری با ارزش تکرار بالا، در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. همچنین لازم به ذکر است که سیزن اول، درخت قابلیت‌های شخصیت اصلی و همچنین اسلحه ها و زره ها و کازمتیک های متعددی را به Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد کرد.
 • متاسفانه اطلاعات چندانی در خصوص سیزن دوم منتشر نشده اما می‌دانیم که اینسیزن در فصل بهار سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد و حاوی یک حالت جدید که متمرکز بر روی سیستم مبارزات Assassin’s Creed Valhalla می‌باشد، خواهد بود. این فصل نیز زره ها و اسلحه ها و کازمتیک‌های جدیدی را به والهالا اضافه خواهد کرد.

در انتها باید اظهار کرد که یوبی سافت در صدد ارائه discovery tour مخصوص به Assassin’s Creed Valhalla نیز می‌باشد.

Assassin’s Creed Valhalla مخاطبان را سال‌های بسیار دور می‌برد. دورانی که وایکینگ‌ها برای افزایش گستره‌ی قلمرو خود، به جنگ و جدال می‌پرداختند. شما نقش شخصیتی به نام Eivor را در دستان خود می‌گیرید. وایکینگی افسار گسیخته و کاربلد که قبیله‌ی خود را رهبری می نماید. Eivor درصدد پیدا کردن مکانی بهتر برای زندگی قبیله‌ی خود می‌باشد.در Assassin’s Creed Valhalla ، هرکدام از انتخاب‌های شما بر روی دنیا و رخداد‌های آتی تاثیر خواهد گذاشت. دقت داشته باشید که حمله و خشونت، تنها راه حل پیش روی شما نیست. همان‌طور که لبه‌ی برنده‌ی شمشیر، سرزمین‌ها را فتح می‌کند، یک زبان چرب هم برای رسیدن به اهداف موثر می‌باشد. مقوله مبارزات در Assassin’s Creed Valhalla بسیار خشن تر و سریع تر و متفاوت تر از نسخه های پیشین شده است.. نوار آدرنالین در اساسین کرید والهالا نیز حضور دارد و با پیشروی در بازی می توانید طول آن را افزایش دهید.

اساسینز کرید والهالا در 10 نوامبر  سال ۲۰۲۰  میلادی (مصادف با 20 آبان ماه سال جاری) برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و اکس باکس وان و اکس باکس سریز اکس و کامپیوترهای شخصی و سرویس استریم گوگل استدیا انتشار خواهد یافت. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران Assassin’s Creed Valhalla هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، مقالات، نقد و بررسی‌ها، تریلر‌ها و … مربوطه به آن آگاه شوید

دیدگاه کاربران

2 دیدگاه
wwe

اقا دمتون گرم انصافا سایت همه چی تمومه

+1
  نوبخت - محمد

  خواهش می‌کنم دوست عزیز

  خوشحالیم که مطالب مفید واقع میشه

  0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`