Assassin's Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla Assassin’s Creed Valhalla

آمار فروش Assassin’s Creed Valhalla در هنگام عرضه

بازی های مرتبط

سال ۲۰۲۰ ، سال بازگشت مجموعه‌ی فرقه‌ی قاتلین (پس از یک سال غیبت) به میادین بود. Assassin’s Creed Valhalla نهایتا برای پلتفرم‌های مختلف و کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی منتشر شد و به خوبی توانست نظر مخاطبان را جلب نماید. بازخوردها نسبت به والهالا بسیار بهتر از نسخه‌های پیشین این مجموعه بود. همچنین این بازی توانست در هفته‌ی اول، در صدر جدول فروش بریتانیا قرار گیرد. به تازگی نیز آماری از فروش این عنوان منتشر شده. طبق اطلاعات، والهالا توانسته در هنگام عرضه‌ی خود بیش از ۱.۷ میلیون نسخه به فروش رسد. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

نقد و بررسی Assassin’s Creed Valhalla | فرقه‌ی وایکینگ‌ها

یوبی سافت پس از عرضه‌ی والهالا، اظهار داشت که تعداد بازی کنندگان این نسخه، دو برابر قسمت پیشین یعنی اساسینز کرید آدیسی بوده است. به تازگی نیز پایگاه سوپر دیتا آمارهایی در خصوص فروش عناوین مختلف منتشر کرده. طبق این آمار، اساسینز کرید والهالا بیش از ۱.۷ میلیون نسخه در هنگام عرضه‌ی خود، به فروش رفته است. این رقم ۵۰ درصد از فروش اساسینز کرید آدیسی بیشتر می‌باشد. از طرفی دیگر، میزان‌ درآمد زایی پرداخت‌های درون برنامه‌ای، ۶۲ درصد کاهش داشته است. در این گزارش در خصوص فروش Call of Duty: Black Ops Cold War نیز صحبت شد. طبق اطلاعات، Call of Duty: Black Ops Cold War در هنگام عرضه‌ی خود تا انتهای ماه نوامبر، بیش از ۵.۷ میلیون نسخه به فروش رسیده است. این رقم نسبت به نسخه‌ی پیشین، پیشرفتی ۷ درصدی داشته.

افزایش کیفیت ماموریت‌های و فعالیت ها در Assassin’s Creed Valhalla نسبت به نسخه های پیشین، به وضوح مشخص است. این بار داستان به صورت بهتری با ماموریت ها گره می خورد. همچنین تنوع فعالیت هایی که ملزم به انجام دادن آنها هستیم، زیاد است. به لطف مینی گیم های اضافه شده، روند کلی حالت فان تری به خود گرفته. مقوله‌ی خشونت در Assassin’s Creed Valhalla پر رنگ تر از هر زمان دیگری شده. در حقیقت توسعه‌دهندگان از بستر داستانی بازی، به بهینه ترین شکل ممکن، استفاده کرده ‌اند. شما کنترل یک وایکینگ خشن و بی رحم را در دستان خود می گیرید. وایکینگ ها مبارزانی بسیار کاربلد و تشنه جنگ بودند. از همین رو، مقوله‌ی خشونت در اساسینز کرید والهالا، به خوبی گنجانده می شود.  توسعه دهندگان برنامه‌های بسیاری برای انتشار بسته‌های الحاقی مختلف برای این اثر را دارند. بسته‌های الحاقی Assassin’s Creed Valhalla بسیار جاه طلبانه و بزرگ به نظر می‌رسند. اساسینز کرید والهالا هم اکنون در  دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی و گوگل استیدیا و پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس قرار دارد.

شما عزیزان می‌توانید با دنبال کردن پروفایل بازی Assassin’s Creed Valhalla از آخرین اخبار، مقالات، نقد و بررسی‌ها، تریلر‌ها و … مربوطه به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`