خانه » Assassin’s Creed Unity را تا ۵ اردیبهشت رایگان بازی کنید

Assassin’s Creed Unity را تا ۵ اردیبهشت رایگان بازی کنید

Assassin’s Creed Unity

مدتی است که از آتش سوزی کلیسا نوتردام در شهر پاریس می‌گذرد و همین فاجعه سبب شد تا بسیاری از خیرین و ثروتمندان برای بازسازی این بنای ۸۰۰ ساله اعلام آمادگی کنند. شرکت Ubisoft نیز جز یکی از همین داوطلبان بود و تا بدین جا ۵۰۰ هزار یورو برای بازسازی این بنای تاریخی اهدا کرده است. اما این پایان کار نیست، این شرکت اعلام کرده است که طرفداران سری بازی اساسین کرید می‌توانند بازی Assassin’s Creed Unity را بر روی کامپیوتر به مدت یک هفته رایگان بازی کنند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

شرکت یوبی سافت بدین منظور که بازیکنان بتوانند زیبایی کلیسای نوتردام را بار دیگر پیش از آتش سوزی ببینند، چندی پیش اعلام کرد که بازی Assassin’s Creed Unity بر روی کامپیوتر و در کلاینت Uplay به مدت یک هفته از تاریخ ۱۷ آوریل (۲۸ فروردین) تا ۲۵ آوریل (۵ اردیبهشت) به صورت رایگان قابل دسترس است. بنابراین فرصت را ازدست نداده و از این یک هفته لذت ببرید. در حال حاضر بازی Assassin’s Creed Odyssey آخرین نسخه در سری بازی‌های اساسین کرید است که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این بازی به پروفایل آن مراجعه نمایید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 1

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>