خانه » دانلود بازی Assassin’s Creed: The Rebel Collection برای Switch

دانلود بازی Assassin’s Creed: The Rebel Collection برای Switch

بازی Assassin’s Creed: The Rebel Collection توسط کمپانی معروف یوبی‌سافت تولید و عرضه گشته است. این اثر یک مجموعه از دو بازی سری AC می‌باشد. نسخه چهارم و Rogue این سری در این مجموعه قرار دارد. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

AC TRCollection | XCI | نسخه هکی

مجموعه The Rebel Collection برای سری Assassin’s Creed شامل دو بازی Assassin’s Creed IV Black Flag و AC Rogue است. این مجموعه در کنار دیگر عناوین سری AC برای کنسول سوییچ عرضه شده است.

بازی Assassin’s Creed IV Black Flag:

داستان بازی Assassins Creed IV Black Flag در سال ۱۷۱۵ جریان دارد. دزدان دریایی موفق شده‌اند تا تمامی آب‌های آزاد به کنترل خود در بیاورند و ترسی عظیم را در قلب تمامی مسافران آبی به وجود بیاورند. در این میان شخصیت اصلی بازی حضور دارد که با نام ادوارد کنوی شناخته می‌شود. وی توانسته در میان سفرها و ماجراجویی‌هایش، لقب یکی از محترم‌ترین بزرگ‌ترین دزدان دریایی را برای خود کسب کند. با این حال در این بین وی درگیر نبردهای چندین ساله میان اساسین‌ها و تمپلارها می‌شود که باید برای خارج کردن خود از این وضعیت دست به انجام کارهای خطرناکی بزند. در این عنوان نیز شاهد مبارزه همیشگی اساسین‌ها با گروه دشمنشان تمپلارها هستیم.

۱۰ لحظه‌ی ماندگار در مجموعه‌ی Assassin’s Creed

این بازی فوق العاده استادانه طراحی شده، به شدت سرگرم کننده است و عنوانی است که ثابت کرد، هنوز نیز سال‌های خوب سری بازی‌های Assassins Creed به پایان نرسیده‌اند. حتی با وجود استفاده از استایل AC III، بازی AC IV Black Flag کار بسیار دقیقی برای پایان‌دهی به یک نسل انجام می‌دهد و با عرضه AC Unity، طرفداران می‌توانند در نهایت خوبی و خوشی با قاتلان نسل هفتم خداحافظی کنند. تقدیرهایی که از این بازی صورت گرفت بیشتر درباره ارتقای بسیار خوب گرافیک و جلوه‌های تصویری بازی، ارتقای بخش گشت و گذار آزادانه و مبارزات، قابلیت‌های شخصی سازی، تنظیمات بهبود یافته‌تر، قابلیت تجربه چند نفره، شخصیت پردازی‌های پیچیده و طراحی مراحل اصلی بود.

آیا Assassin’s Creed بعدی در چین جریان دارد؟

روایت داستانی اصلی بازی نیز در مجموع نظرات مثبتی را کسب کرد. چیزی که در انتها قرار است در ذهن بازیکنان باقی بماند داستان است و خط داستانی Assassins Creed IV Black Flag نیز کامل‌تر و غنی‌تر از چیزی بود که بسیاری می‌اندیشیدند. حتی با وجود این شرایط، این تنها قدرت داستان سریایی این نسخه نبود که تا این حد از آن عنوانی بی‌نظیر ساخته، بلکه کلی موارد خوب زیر مشکلات فنی بازی وجود دارد که حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. در میان تمامی نسخه‌های سری بازی‌های Assassins Creed که به شیوه خود دست به تغییر سیستم قتل و ترور زده‌اند، به جرئت می‌توان گفت که Assassins Creed IV Black Flag از همه آن‌ها انقلابی‌تر است.

تصاویر بازی ACIV: Black Flag:

 

بازی Assassin’s Creed Rogue:

شاید شما نیز در اولین برخوردی که با عنوان Assassins Creed Rogue داشتید، فکر کرده‌اید که با یک بسته الحاقی از عنوان Assassins Creed IV Black Flag روبه رو هستید؛ این موضوع البته آن چنان نیز بی راه نیست. داستان بازی حول محور یک عضو از فرقه قاتلان می‌گذرد که به فرقه خود پشت کرده و عضو گروه تمپلارها شده و شای کورمک (Shay Cormac) نام دارد. بازه داستانی AC Rogue میان عناوین AC III و AC IV Black Flag می‌گذرد و تا حد بسیار زیادی از المان‌ها و ویژگی‌های بلک فلگ قرض گرفته است. مبارزات دریایی تا حد زیادی یکسان و موسیقی‌ها و صداگذاری‌ها نیز بسیار شبیه به بازی مذکور هستند؛ همچنین سبک مبارزه شای تا حد زیادی شبیه به استایل مبارزه ادوارد کنوی (Edward Kenway) است.

تریلر هنگام انتشار بازی ” Assassin’s Creed Rogue Remastered”

محیط‌های جدید مانند قطب شمال و افزودنی‌های جزئی به سیستم مبارزات دریایی، به بازی مکانیک‌های سابق حس حال تازه‌ای افزوده، بدون اینکه بخواهد در آن ها تغییرات اساسی ایجاد کند. AC Rogue قرار نیست چیز خاصی به سری بیافزاید و آن را دست خوش تغییرات فراوان کند؛ با این حال می‌توان از آن به عنوان یک پایان‌بندی نسلی (آخرین Assassins Creed نسل هفتم) و کلونی دوست‌داشتنی از یکی از مهم‌ترین عناوین سری یاد کرد. داستان این بازی حول محور اتفاقات خیالی در زمان و مکانی واقعی می‌گذرد. گروه اساسین‌ها که در طی سالیان سال برای آزادی و صلح دست به مبارزه زده‌اند با گروه تمپلارها که صلح را محصولی از کنترل می‌بینند در حال جنگ هستند.

دانلود بازی Assassins Creed III Remastered برای Switch

داستان بازی در طی جنگ هفت ساله و شخصیتی به نام Shay Patrick Cormac می‌گذرد که در ابتدا یک اساسین بوده و حال به یک تمپلار تبدیل شده است و حال قصد انتقام از اعضای گروه سابقش که به وی خیانت کرده‌اند را دارد. در زمان عرضه بازی Assassins Creed Rogue منتقدان به شکل‌های مختلف با این بازی برخورد داشتند. برخی به دلیل پیچش روایت داستانی بازی که شما برای برای اولین بار در نقش یک تمپلار قرار می‌دهد، روایت داستان قدرتمند، شخصیت پردازی بالق از بازی ستایش کردهاند. و برخی نیز به دلیل وجود شباهت‌های غیر قابل انکار این بازی با عنوان Assassins Creed IV Black Flag دست به انتقداد از بازی زده و آن را تقلیدی و بی‌هویت خواندند. با تمام این شرایط، بازی Assassins Creed Rogue موفق شد تا نظر مثبت طرفداران را به همراه داشته باشد و فروش قابل توجهی را نسیب سازندگان کند.

تصاویر بازی Assassin’s Creed Rogue:

 

شما عزیزان هم‌‍اکنون می‌توانید مجموعه Assassin’s Creed: The Rebel Collection را برای کنسول Switch از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

دانلود

گزارش مشکل / نسخه جدید

نوشته شده توسط
فردی علاقه مند به صنعت کامپیوتر و پی سی گیمینگ و هنر

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>