بازی Assassin's Creed Odyssey یک نقش آفرینی کامل است
بازی Assassin's Creed Odyssey یک نقش آفرینی کامل است بازی Assassin's Creed Odyssey یک نقش آفرینی کامل است

بازی Assassin’s Creed Odyssey یک نقش آفرینی کامل است

بازی Assassin’s Creed Odyssey  شرکت یوبیسافت با داستانی باستانی از یونان گذشته می‌خواهد بازیکنان را در تاریخ این سرزمین غرق کند. این بازی در پاییز سال جاری برای PS4، PC و XBOX ONE منتشر خواهد شد.

به تازگی Scott Philips یکی از عوامل سازنده در استودیو یوبیسافت مونترال اطلاعات جدیدی از Assassin’s Creed Odyssey را در گیمزکام ارائه داد. او می‌گوید تیم سازنده در این بازی قصد رسیدن به دو هدف بزرگ داشت.

یکی از آنها انتخاب بازیکنان در نتیجه بازی بوده و این یعنی گفتگوهای میان شخصیت‌ها به شکل انتخابی انجام می‌گیرد و هر انتخاب نتیجه منحصربفردی خواهد داشت. با این حساب هر گیمر می‌تواند تجربه گیم‌پلی متفاوتی با دیگری داشته باشد.

جنگ‌های تن به تن نفس‌گیر

دیگر هدف تیم ارائه یک بازی نقش‌آفرینی کامل بود که در مقایسه با Assassin’s Creed Origins می‌واند بسیار کامل تر تلقی شود. او افزود در بازی Assassin’s Creed Odyssey  همچون نسخه‎های پیشین نبردهای دریایی برقرار بوده و تنها درون خشکی جنگ انجام نمی‌گیرد. بنابراین باری دیگر بازیکان می‌توانند به ارتقا کشتی خود پرداخته و نبردهایی را انجام دهند.

وی افزود همانند Assassin’s Creed Origins در این نسخه نیز مهارت‎های مبارزاتی مختلفی وجود داشته که با فعال‌سازی آنها می‌توانید نبردی تمام عیار و هیجان‌انگیز داشته باشید. با این حساب باید Assassin’s Creed Odyssey را یک تجربه قوی‌تر نقش‌آفرینی در کنار مبارزاتی ترکیبی دانست.

همانطور که گفته شد این نسخه در پاییز امسال برای سه پلتفرم اصلی PS4، PC و XBOX ONE منتشر می‌شود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot