خانه » بازی Assassin’s Creed Compilation برای عرضه لیست شد

بازی Assassin’s Creed Compilation برای عرضه لیست شد

Assassin’s Creed Compilation

ممکن است بازی Assassin’s Creed Compilation سال آینده میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شود. خرده فروشی در آلمان تاریخ عرضه این بازی را ۲۰ مارس (۲۹ اسفند) عنوان کرده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

فارق از این بازی و تاریخ عرضه آن دیگر اطلاعات دیگری از بازی Assassin’s Creed Compilation منتشر نشده است. هنوز این بازی توسط شرکت Ubisoft به صورت رسمی تایید نشده و در فروشگاه آمازون نیز خبری از این بازی نیست. با توجه به اینکه تاریخ عرضه این بازی چندان دور هم نیست ممکن است که به زودی خبری از آن منتشر شود. بازی Assassins Creed Compilation اولین بازی از سری بازی اساسین کرید است که برای نینتندو سوییچ عرضه شده و در دسترس کاربران غربی نیز قرار می‌گیرد. نسخه ابری بازی اساسین کرید ادیسه در بازارهای ژاپن برای این کنسول در دسترس است. در حال حاضر اولین DLC برای بازی Assassin’s Creed Odyssey با نام Legacy of the First Blade منتشر شده است.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.