دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
88
PC
(Metacritic)
89
PS4
(Metacritic)
88
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: معرفی شخصیت‌های بازی Apex Legends

تماشا کنید: معرفی شخصیت‌های بازی Apex Legends

به تازگی چندین تریلر از بازی Apex Legends منتشر شده است که در هر یک از آن‌ها یکی از شخصیت‌های بازی معرفی می‌شود. در این تریلرها توانایی‌های مخصوص و مهارت‌های ۸ شخصیت متفاوت بازی اعلام می‌شود. برای دیدن تریلرها و اطلاعات تکمیلی در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

استودیوی Respawn Entertainment که با ساختن مجموعه‌ی تایتان فال شهرت یافت، چندی پیش از عنوان جدید خود پرده برداری کرد. این عنوان Apex Legends نام دارد و در سبک بتل رویال ساخته شده است یعنی مشابه بازی‌های فورتنایت و پابجی می‌باشد. در چند سال اخیر شاهد رشد قارچ گونه این گونه بازی‌ها بوده‌ایم و باید دید که استودیوی Respawn Entertainment در رقابت سهمگینی که میان بازی‌های این سبک وجود دارد چگونه عمل خواهد کرد. Apex Legends یک بازی رایگان یا فری تو پلی است. هم اکنون می‌توانید این بازی را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای امتحان کنید تا ببینید از آن خوشتان می‌آید یا خیر. با این وجود استودیوی سازنده‌ی آن علاوه بر این ۸ تریلر که در آن به معرفی شخصیت‌های بازی می‌پردازد، دو تریلر دیگر نیز منتشر کرده است که گیمپلی بازی را به نمایش می‌گذارد. می‌توانید برای مشاهده‌ی این دو تریلر به این لینک مراجعه نمایید.

همان‌طور که میدانید در بازی‌های بتل رویال روی نقشه یک محوطه‌ی دایره‌ای شکل وجود دارد که به مرور زمان کوچک‌تر می‌شود. بازیکنان مجبورند در داخل این محوطه باشند. همچنین بازیکنان برای بقا مجبورند در محیط گشت و گذار کنند و چیزهایی که لازم دارند را پیدا کنند. هدف در این گونه بازی‌ها این است که آخرین گروهی در میدان باشید که زنده می‌ماند. در Apex Legends هشت شخصیت وجود دارد که می‌توانید یکی را از میان آن‌ها انتخاب کنید. البته دو شخصیت در ابتدای بازی قفل هستند. هر شخصیت سبک بازی مخصوص خود را دارد و به طور کلی گیمپلی این بازی بر اساس کلاس شخصیت‌هاست. هر یک از آن‌ها دارای مهارت‌ها، ظاهر و صدای مخصوص خود است. می‌توانید در ابتدای هر دوره شخصیت خود را انتخاب کنید و در ادامه شخصیت خود را شخصی سازی کنید. این کار نیز با استفاده از آیتم‌های تزئینی‌ای انجام می‌شود که در روند بازی آزاد می‌کنید یا برای خرید آن‌ها پول پرداخت می‌کنید.

اولین شخصیت معرفی شده Gibraltar نام دارد. Gibraltar شخصیتی قدرتمند است که گویا زره دارد و آماده‌ی نبرد است. در تریلر این شخصیت یکی از حرکت‌های کشنده‌ی این شخصیت به نمایش گذاشته می‌شود که این حرکت شامل له کردن جمجمه‌ی حریف و ریختن محتویات آن روی زمین می‌باشد. این شخصیت با شعار جست و جو و نجات SARAS زندگی می‌کند. او همچنین با استفاده از Dome of Protection می‌تواند از بازیکنان دیگر محافظت کند. او سلاحی دارد که دارای سپر می‌باشد و می‌تواند در هنگام حرکت نیز از این سپر برای محافظت از خود و تیراندازی استفاده کند. او همچنین می‌تواند با استفاده از orbital strike خود درخواست بمباران یک ناحیه را بکند.

معرفی شخصیت Gibraltar  در بازی Apex Legends

شخصیت بعدی Caustic نام دارد. این شخصیت ظاهری عجیب و غریب دارد و یک ماسک گاز به صورتش زده است. داشتن این ماسک به این علت است که او می‌تواند در فضای بازی تله‌های Nox Gas را قرار دهد که به دشمنانی که در نزدیکی آن نواحی حضور دارند آسیب می‌رساند. او همچنین این گاز سمی را در نارنجک‌هایی فشرده کرده است که می‌تواند آن‌ها را به سمت دشمنان پرتاب کند. او همچنین در این تریلر ضربه‌ی ملک و خشونت باری به یکی از قربانیانی که روی زمین قرار دارد وارد می‌کند. البته این شخصیت قفل است و برای آزاد کردنش باید پول پرداخت.

معرفی شخصیت Caustic در بازی Apex Legends

Bloodhound همچنین با نام Bloth Hoondr نیز شناخته می‌شود و یک دوست کوچک هم به همراهش دارد. او در واقع یک شخصیت موقعیت یاب است که می‌تواند حالت Eye of the Allfather را فعال کند. با فعال شدن این حالت او می‌تواند دشمنان پشت دیوارها یا درون گازها را مشاهده کند. هرچند قابلیت‌های او به این جا ختم نمی‌شود. او همچنین می‌تواند به یک موجود دیگر تبدیل شود که در این حالت سرعت بیشتری خواهد داشت و می‌تواند رد ای بازیکنان را نیز ببیند.

معرفی شخصیت Bloodhound در بازی Apex Legends

Lifeline هم پزشک میدان نبرد است. این شخصیت با D.O.C. Heal Drone هایش می‌تواند به کسانی که نیاز دارند سلامتی بدهد. زمان زنده کردن شخصیت‌های دیگر توسط Lifeline از سایر شخصیت‌ها کوتاه‌تر است و در هنگام زنده کردن شخصیت‌ها یک زره به دور او و هم گروهی‌های نیازمند کمکش قرار خواهد گرفت تا از آن‌ها محافظت کند. او همچنین می‌تواند درخواست بسته‌های پزشکی کند که از بالا در میدان نبرد انداخته می‌شوند.

معرفی شخصیت Lifeline در بازی Apex Legends

شخصیت دیگری که معرفی شده است Bangalore می‌باشد که با نام Sgt First Class Anita Williams نیز شناخته می‌شود. او یک نارنجک انداز دودزا دارد که می‌تواند باعث شود بر دشمنانش برتری تاکتیکی داشته باشد. او همچنین با قابلیت Double Time می‌تواند بسیار سریع شود. این شخصیت همچنین دستگاهی به نام Rolling Thunder دارد که می‌تواند با آن کشت و کشتار حسابی به بار بیاورد.

معرفی شخصیت Bangalore در بازی Apex Legends

Wraith شخصیتی است که نقطه‌ی قوتش استفاده از تکنولوژیست. او می‌تواند به یک باره غیب شود و در مکانی دیگر ظاهر شود تا دشمنان از همه جا بی خبر را از پای در بیاورد. او همچنین می‌تواند او همچنین می‌تواند در بُعد مکان شکاف ایجاد کرده که این کار به عنوان دریچه‌ای برای عبور از مکانی به مکان دیگر برای او عمل می‌کند و می‌تواند خودش و هم گروهی‌هایش را به یک مکان دیگر در نزدیکی مکانی که قرار دارند، انتقال دهد.

معرفی شخصیت Wraith در بازی Apex Legends

Pathfinder یک شخصیت ربات گونه است که بر روی سینه‌اش یک صورتک خندان هک شده است. او دارای قابلیت استفاده از قلاب است و با بهره گیری از قلابش می‌تواند راحت‌تر از دیگران در میدان نبرد حرکت کند. او می‌تواند برج‌های دیدبانی‌ای که در جهان Apex Legends وجود دارد را هک کند که این کار موقعیت دایره‌ی بعدی را برای او فاش می‌کند (همان‌طور که بالاتر نیز اشاره شد در بازی‌های بتل رویال یک محوطه‌ی دایره‌ای شکل به مرور زمان کوچک می‌شود و بازیکنان باید داخل این دایره باقی بمانند) و باعث می‌شود که گروهشان زودتر از سایرین بتوانند به سمت دایره‌ی بعدی حرکت کنند. او همچنین یک سلاح زیپ لاین دارد که با استفاده از آن می‌تواند به هم گروهی‌هایش در جابجایی کمک کند.

معرفی شخصیت Pathfinder در بازی Apex Legends

آخرین شخصیت معرفی شده Mirage است. او شخصیتی ریلکس و مغرور دارد. او همچنین با استفاده از قابلیت Vanishing Act می‌تواند بدلی از خودش بسازد تا دشمن را گیج کرده و به نقطه‌ای که می‌خواهد برود. او همچنین می‌تواند از خودش یک هالوگراف درست کند تا دشمن را گول بزند که به این هالوگراف شلیک کند. با این کار هم موقعیت دشمن مشخص می‌شود، هم مهمات دشمن به هدر می‌رود و هم او گیج می‌شود. این شخصیت در قفل است و برای آزاد کردن او باید پول پرداخت کرد.

معرفی شخصیت Mirage در بازی Apex Legends

بازی Apex Legends هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌ی شخصی به صورت رایگان در دسترس است. امتحان این بازی خالی از لطف نیست و هزینه‌ای برایتان نخواهد داشت اما همانطور که میدانید ناشر این عنوان EA است و به همین دلیل باید حواستان به پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی باشد. اگر با انتشار این بازی امید پیدا کردید که توسعه دهنده‌ی آن نسخه‌ی سوم مجموعه‌ی تایتان فال را نیز بسازد متاسفانه باید خدمتتان عرض کنیم که Respawn Entertainment اعلام کرده است که این بازی هم اکنون در دست توسعه نمی‌باشد.

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>