دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
88
PC
(Metacritic)
89
PS4
(Metacritic)
88
XONE
(Metacritic)
خانه » تعداد بازیکنان Apex Legends از مرز ۲٫۵ میلیون نفر گذشت

تعداد بازیکنان Apex Legends از مرز ۲٫۵ میلیون نفر گذشت

بازی Apex Legends

بنظر می‌رسد که استودیو Respawn بعد از مدت‌های طولانی با عنوانی قابل تامل به میادین بازگشته است. عنوان جدید استودیو سازنده تایتانفال، اثری در ژانر بتل رویال با نام Apex Legends است که گویا تعداد بازیکنان حاضر در آن از مرز ۲ میلیون نفر گذشته است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

ساعاتی پیش، بنا به گزارش GamingBolt مطلع گشتیم که بازی Apex Legends استودیو ریسپاون در حال حاضر ۶۰۰ هزار گیمر آنلاین دارد و تعداد بازیکنان آن از ۲٫۵ میلیون نفر بیشتر است. این بازی در مجامع گیمینگ سراسر دنیا با آغوشی باز پذیرفته شده و گیمرهای سراسر جهان نظرات بسیار مثبتی درباره این بازی دارند. بعد از گذشت ۸ ساعت از انتشار رسمی بازی، یک میلیون گیمر در آن حساب کاربری ساختند که این رقم در نوع خود یک آمار بسیار قابل قبول می‌باشد.

ساعاتی پیش، بنا به گزارش استودیو EA، تعداد بازیکنان بازی Apex Legends از مرز ۲٫۵ میلیون نفر گذشته است و هر ساعت، نزدیک به ۶۰۰ هزارنفر در بازی به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند. این بدان معناست که با بتل رویال موفق دیگری مواجهیم که در نوع خود طرفداران بسیار زیادی دارد.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

4 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>