دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
58
PC
(Metacritic)
55
PS4
(Metacritic)
65
XONE
(Metacritic)
خانه » برای پیدا کردن زره‌ Colossus در بازی Anthem تنها به یک ساعت زمان نیاز دارید

برای پیدا کردن زره‌ Colossus در بازی Anthem تنها به یک ساعت زمان نیاز دارید

Anthem

«مارک دارا» (Mark Darrah) مدیر اجرایی عنوان مورد انتظار Anthem اعلام کرد که بازی کنندگان پس از گذشت یک ساعت از شروع بازی٬ می‌توانند به زره Colossus دست یابند. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

به لطف استدیو‌ی BioWare و اطلاعاتی که از بازی Anthem منتشر کرده٬ در گذشته با ۴ Javelins (زره‌های مخصوص بازی با قابلیت‌های منحصر به فرد) بازی آشنا شدیم. بسیاری از طرفداران معتقدند که زره‌ Colossus بهترین زره بازی می‌باشد و برای بدست آوردن آن بسیار مشتاق هستند. خوشبختانه پس از شروع بازی کردن Anthem, بازی کنندگان می‌توانند با صرف زمان کمی این زره را بدست آورند. اخیرا یکی از طرفداران از مدیر اجرایی ارشد بازی٬ «مارک دارا» سوالی در خصوص مدت زمان لازم برای پیدا کردن زره‌ی Colossus کرده است و مارک زمان دست یابی به زره را٬ یک ساعت پیش بینی کرد. قابل توجه است که تمام بازی‌کنندگان انتم در ابتدا بازی را با زره‌ کلاس Ranger آغاز خواهند کرد.

همچنین یکی از طراحان بازی در استدیوی BioWare به نام «امیلی تیلور» اسکرین شات‌هایی از بازی به اشتراک گذاشت که چگونه زره Colossus خود را شخصی سازی کرده است. شما میتوانید این اسکرین شات‌ها را در پایین تر مشاهده کنید. عنوان انتم, ساخته جدید استدیو‌ی BioWare در تاریخ سوم اسفند ماه سال جاری برای سه پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد. همچنین شایعاتی مبنی بر تاخیر خوردن این عنوان در فضای مجازی پیچیده بود که توسط مدیر اجرایی بازی تکذیب شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>