دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
58
PC
(Metacritic)
55
PS4
(Metacritic)
65
XONE
(Metacritic)
خانه » نسخه PC بازی Anthem از پارتی چت و اینترنت ماهواره ای پشتیبانی نمی‌کند

نسخه PC بازی Anthem از پارتی چت و اینترنت ماهواره ای پشتیبانی نمی‌کند

نسخه PC بازی Anthem از پارتی چت و اینترنت ماهواره ای پشتیبانی نمی‌کند

BioWare در حال حاضر توسعه عنوان Anthem را برعهده دارد. عنوانی که در سال های قبل معرفی شده و برنامه ریزی شده است توسط شرکت EA منتشر شود.

به تازگی Brenon Holmes یکی از اعضای استودیو BioWare در ردیت برخی اطلاعات بازی Anthem را آشکار ساخته و به نظر می رسد باید شاهد عنوانی متفاوت در نسخه PC باشیم. گفته شده در نسخه PC بازی Anthem خبری از پارتی چت یا اینترنت ماهواره ای نیست و این یکی از معایب بازی موردبحث می باشد.

Holmes می گوید پشتیبانی از اینترنت ماهواره ای برای این بازی پیچیدگی هایی را به دنبال دارد. موضوع کمبود زمان چیزی است که در پشتیبانی اینترنت ماهواره ای مشاهده می شود.

Anthem عنوانی بدون برخی ویژگی ها

از آنجایی که در بازی آنلاین نیاز به اتصال سریع و بدون قطعی می باشد، در اینترنت ماهواره ای نمی توان انتظارات بسیاری داشت. Holmes افزود که پشتیبانی نسخه PC از اینترنت ماهواره ای رسمی نیست. او معتقد است تاخیر بزرگترین مشکل در اینترنت ماهواره ای بوده و متاسفانه این موضوع موجب می شود تا تمایلی به بکارگیری آن نباشد.

در سوی دیگر پرسشی از Holmes درباره پشتیبانی پارتی چت، چت منطقه ای و چت جهانی نسخه PC بازی Anthem شده که متاسفانه وی پاسخ منفی داد. او معتقد است چنین ویژگی هایی روند توسعه بازی را با پیچیدگی همراه می سازند و بازیکنان نیز علاقه ای به این موضوع ندارند. Holmes اظهار داشت افزودن برخی دسترسی های اضافی به بازی هزینه های بیشتری می طلبد و پیچیدگی را به دنبال دارد.

با تمام این تفاسیر می توان بیان داشت بازی Anthem می تواند موردتوجه بازیکنان قرار گیرد، اگرچه برخی موارد در آن لحاظ نشده است. Anthem در ۲۲ فوریه یا جمعه ۳ اسفند ۹۷ برای PS4، PC و XBOX ONE منتشر می شود.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>