دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
58
PC
(Metacritic)
55
PS4
(Metacritic)
65
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر جدید بازی Anthem

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Anthem

روز به روز به انتشار عنوان جدید استدیوی بایوور یعنی Anthem نزدیک‌تر می‌شویم. تا به امروز اخبار بسیاری از بازی شنیده‌ایم و اطلاعات بسیاری را دریافت کرده ایم. اما سازندگان با انتشار تریلر جدیدی از بازی قصد نشان دادن محیط عظیم و زیبای بازی را دارند. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی تریلر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

حدود ۴۰ روز دیگر شاهد عرضه‌ی رسمی عنوان Anthem خواهیم بود. با این که تا به امروز تریلر‌های و اطلاعات بسیاری از بازی منتشر شده است اما بایوور هنوز هم علاقه به تبلیغ عنوان مورد انتظارش دارد!! اکثر تریلر و اخباری که تا به امروز مشاهده کردیم مربوط به گیم‌پلی٬ مکانیک‌ها و المان‌های مربوط به آن بود. که تا به امروز نیز نمایش بسیار خوبی هم داشته. اما یک بازی نقش آفرینی استاندارد می‌بایست به مخاطبین اجازه دهد تا در محیط بزرگ و عمیق بازی غرق شوند و به کاوش بپردازند. گاهی اوقات آن‌قدر در پیچیدگی عناوین نقش آفرینی غرق می‌شویم که نیاز به استراحت داریم و دلمان می‌خواهد تا آزادانه و به دور از دقدقه خاصی در محیط به کاوش بپردازیم و از پیچیدگی رها شویم. خوشبختانه باید بگوییم که Anthem به شما اجازه‌‌ی این کار را خواهد داد.

تریلر تازه منتشر شده توسط سایت IGN تهیه شده است. در این تریلر شاهد دنیای باز و آزاد Anthem خواهیم بود. شما در دنیای بازی کار‌های بسیاری می‌توانید انجام دهید. با دوستان خود به گردش بپردازید و یا World Events ها (ماموریت‌های ساده‌ای که به صورت اتفاقی رخ داده) را کامل کنید. آزادی در این بازی بدون حد است. هر زمان که بخواهید با دشمنان خود مبارزه کرده و یا مشغول ساخت انواع لوازم مورد نیاز خود می‌شوید. یا اگر حوصله این امور را نیز نداشتید می‌توانید وقت خود را به پیدا کردن قسمت‌های مختلف زره‌های بهتر و مهمات بیشتر اختصاص دهید.

به اعتقاد برخی جستجو در محیط انتم یادآور فرنچایز معروف نینتندو یعنی Xenoblade Chronicles می‌باشد. با همه‌ی این اوصاف امیدواریم که محیط Anthem بسیار غنی و پر محتوا باشد به‌گونه‌ای که بازی‌کننده بتواند با آن ارتباط گرفته و از کاوش در آن لذت ببرد. همچنین اگر طرفدار این عنوان هستید می‌توانید به زودی دموی قابل بازی آن را از طریق Origin تجربه کنید. این دمو از تاریخ از ۵ بهمن ماه سال جاری شروع می‌شود و در تاریخ ۱۰ بهمن ماه خاتمه می‌یابد. در این دمو می‌توانید با دو کلاس مختلف بازی کنید. یکی از آن‌ها کلاس Ranger بازی می‌باشد. کلاس قابل بازی دیگر هنوز معرفی نشده و قرار است با تجربه‌ی دمو آن را بشناسیم. در این دمو بازی کنندگان از سطح ۱۰ بازی را شروع کرده و می‌توانند تا سطح ۱۵ شخصیت خود را ارتقا دهند. عنوان مورد انتظار Anthem در تاریخ ۳ اسفند ماه سال جاری برای سه پلتفرم اصلی عرضه می‌شود. شما مخاطبین عزیز می‌توانید نظرات خود را راجع به بازی با ما درمیان بگذارید. همچنین تریلر منتشر شده در پایین قابل مشاهده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی جدید و مورد انتظار بایوور به اینجا مراجعه نمایید.

گیم پلی جدید بازی Anthem از محیط بازی

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.