دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
58
PC
(Metacritic)
55
PS4
(Metacritic)
65
XONE
(Metacritic)
خانه » EA و انتشار اطلاعاتی درباره دسترسی اولیه بازی Anthem

EA و انتشار اطلاعاتی درباره دسترسی اولیه بازی Anthem

ٍEA و انتشار اطلاعاتی درباره دسترسی اولیه بازی Anthem

شرکت EA در سال‌های اخیر بازی Anthem را به عنوان یک بازی شوتر سوم شخص برای پلتفرم‌های مختلف معرفی کرد. حال که به زمان انتشار بازی نزدیک می‌شویم، شرکت EA جزئیات بیشتری درباره دسترسی اولیه آن به اشتراک گذاشت. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

باتوجه به صفحه رسمی توییتر Anthem افراد می‌توانند به سه صورت دسترسی اولیه‌ای داشته و پیش از دیگر بازیکنان این عنوان را تجربه کنند. به گفته EA اولین روش دریافت نسخه دمو بوده که عمدتا بیشتر بازی‌ها از آن برخوردار هستند. برای دسترسی به نسخه دمو باید از چند روش بهره گرفت که از جمله می‌توان به پیش خرید نسخه استاندارد یا نسخه Legion of Dawn edition اشاره کرد.

علاوه بر این اگر مشترک EA Origin هستید یا به عنوان کاربر Origin Access Basic یا Origin Access Premier محسوب می‌شوید، می‌توانید نسخه دمو دریافت کنید. البته کاربران  EA Access در کنسول ایکس باکس وان همیشه چند روز زودتر از باقی بازیکنان به بازی دسترسی پیدا می‌کنند.

روش های دسترسی اولیه بازی Anthem

گفتنیست نسخه دمو از ۱ فوریه یا ۱۲ بهمن دردسترس قرار می‌گیرد و سه هفته‌ای پیش از تاریخ انتشار بازی Anthem است. یکی دیگر از راه‌های دسترسی زودهنگام به این بازی داشتن حساب EA Origin Access Premier می‌باشد. این اشتراک به شما اجازه می‌دهد تا دسترسی سریعی به بازی داشته و شما می‌توانید از ۱۵ فوریه یا ۲۶ بهمن به آن دسترسی پیدا کنید.

در نهایت آخرین راه داشتن حساب Origin Access در پلتفرم پی سی است. همچنین در پلی استیشن ۴ نیز با حساب EA Access همانند دیگر پلتفرم‌ها دسترسی ۱۰ ساعته‌ای از ۱۵ فوریه یا ۲۶ بهمن خواهید داشت. بازی Anthem در ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ یا ۳ اسفند ۱۳۹۷ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر می‌شود.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.