دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
58
PC
(Metacritic)
55
PS4
(Metacritic)
65
XONE
(Metacritic)
خانه » بازی Anthem سیستم مکالمه خواهد داشت

بازی Anthem سیستم مکالمه خواهد داشت

بازی Anthem سیستم مکالمه خواهد داشت

در جریان نمایشگاه PAX East ، استودیو بایوور نمایش گیم پلی جدیدی از بازی Anthem را داشته که در آن می‌توان شاهد سیستم مکالمه بازی بود و همچنین نحوه عملکرد سیستم کورتکس نیز نمایش داده می شود. برای مشاهده مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

بازی Anthem در سبک نقش آفرینی تاکنون تریلرهای متعددی از آن منتشر شده که در هر یک به ویژگی از بازی اشاره شد. تاکنون اطلاعات متعددی پیرامون این عنوان استودیو بایوور منتشر شده و حال نوبت به تریلر جدید رسید. در این ویدئو سیستم مکالمه و کورتکس را در بازی Anthem شاهد هستیم.

به گفته استودیو بایوور در مکالمات میان شخصیت‌ها بازیکنان قابلیت انتخاب اختیاری داشته و یک سناریو پیش فرض نیست. شرکت EA پیشتر در کنفرانس مالی خود اعلام کرد که انتظار بسیاری از فروش این بازی داشته و پیش بینی می شود Anthem با استقبال بزرگی رو به رو شود. این بازی در تاریخ ۲۲ فوریه یا ۳ اسفند برای پلتفرم PC، PS4 و XBOX ONE منتشر می شود. در ادامه می‌توانید تریلر جدید Anthem را مشاهده کنید.

تریلر جدید بازی Anthem

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>