دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
58
PC
(Metacritic)
55
PS4
(Metacritic)
65
XONE
(Metacritic)
خانه » بازی Anthem همیشه آنلاین خواهد بود

بازی Anthem همیشه آنلاین خواهد بود

تریلر جدید و تاریخ عرضه بازی Anthem منتشر شد

Mark Darrah یکی از توسعه دهندگان بازی شوتر سوم شخص Anthem در استودیو BioWare در گفتگو با وب سایت GameSpot تایید کرد این عنوان نیاز به اتصال اینترنت داشته و آفلاین نیست.

این حرکت سازندگان Anthem درست شبیه به بازی Destiny شرکت اکتیویژن بوده که بازیکنان برای اجرا آن نیاز به اتصال کامل اینترنت دارند. گفتنی است Anthem پس از انتشار Mod مختلفی دریافت خواهد کرد و به عنوان بازی تمام آنلاین تجربه چندنفره بهتری رقم می‌زند.

BioWare در جریان کنفرانس EA Play جزئیاتی درباره این بازی به اشتراک گذاشته است. سفارشی سازی شخصیت‌ها در بازی همانند عناوین نقش آفرینی سنتی انجام می‌گیرد. به گفته استودیو بایوور در بازی Anthem بازیکنان با دنیای پویا و بزرگی رو به رو هستند که توسط خدایان رها شده بوده و گیمرها در دنیای ناشناخته‌ای قرار می‌گیرند که خطراتی آنها را تهدید می‌کند.

این بازی باتوجه به اعلام شرکت EA و استودیو بایوور در ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ برای PS4، PC و XBOX ONE منتشر می‌شود. این بازی در دو نسخه استاندارد  و Legion of Dawn edition که شامل محتواهای بیشتری نسبت به نسخه استاندارد بوده، عرضه می‌شود.

گذشته از آن سرویس جدید Origin Access Premiere برای بازیکنان PC اجازه می دهد این بازی را زودتر از سایر بازیکنان تجربه کنند و همچنین بایستی برای آن حق اشتراکی پرداخت کرد. سرویس موردبحث در اواخر تابستان سال جاری دردسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>