خانه » Amazon به دنبال ساخت سرویس استریم برای بازی

Amazon به دنبال ساخت سرویس استریم برای بازی

Amazon

در آخرین اخباری که از صنعت بازی‌های کامپیوتری منتشر شده٬ مشخص شد که وب سایت Amazon به‌ دنبال ساخت سرویس استریم مختص به بازی‌های کامپیوتری است. به نظر می‌رسد که این وب سایت قصد پر رنگ‌تر کردن خود در عرصه‌ی بازی‌های کامپیوتری را دارد. در ادامه برای اخبار تکیمیل همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است٬ Amazon قصد ساخت سرویس استریم بازی‌های کامپیوتری را دارد. چیزی شبیه به پروژه‌ی XcloUd مایکروسافت و یا پروژه‌ی استریم گوگل. اگرچه انتظار نمی‌رود که پروژه‌ی استریم بازی‌ها تا سال ۲۰۲۰ رسمیت پیدا کند اما آمازون سریع‌تر دست به کار شده تا از بازار رقابت عقب نماند. همچنین این وب سایت با بسیاری از ناشر‌ها درباره‌ی پروژه‌ی استریم خود صحبت کرده و همه چیز به نظر هماهنگ شده می‌رسد. بسیاری از تحلیل‌گران و افراد فعال در حوزه‌ی بازی‌های کامپیوتری از این خبر شوکه شدند. به هر حال کسی انتظار جنین چیزی را از Amazon نداشت. این پروژه برای سالیان سال به صورت مخفی در حال پیشرفت بوده است و به تازگی اخباری از آن به بیرون منتشر شده است.

و بدین ترتیب Amazon نقش خود را در دنیا‌ی بازیی‌های کامپیوتری پر رنگ‌تر خواهد کرد. با توجه به بودجه و شهرت این وب سایت باید شاهد موفقیت بالای پروژه‌ی استریم بازی‌های کامپیوتری آن باشیم. در حقیقت آمازون با خرید کمپانی GameSparks در حال زمینه سازی برای این پروژه بود. گیم اسپارکز یک کمپانی ایرلندی برای خدمات پس‌زمینه بازی‌سازان می‌باشد و اموری مانند تشکیل تورنومنت‌ها٬ لیدربورد‌ها و ….. را انجام می‌دهد. در هفته‌ی گذشته مجموعه‌ای از API های مختلف که متعلق به سازندگانی به نام GameOn بودند به اشتراک گذاشته شد به‌علاوه اینکه برندگان می‌توانند جوایز خود را توسط سرویس‌های رساننده‌ی Amazon دریافت کنند.

شواهد نشان می‌دهد که Amazon تمام تلاشش را برای موفقیت این پروژه انجام می‌دهد. اما تا به امروز شاهد موفقیت چشمگیری نبوده ایم. یکی از عناوینی که در مراسم TwitchCon 2016 معرفی شد MOBA-like Breakout نام داشت که متاسفانه چندی پیش کنسل شده و ساخت آن به صورت کامل متوقف شد. همچنین عنوان بتل رویال دیگری نیز ساخته شده که بخاطر دریافت نکردن هیچ‌گونه آپدیتی در طولانی مدت به نوعی از رده خارج شده و دیگر استاندارد نمی‌باشد. در حال حاظر شرکت در حال ساخت یک عنوان محیط باز MMO می‌باشد. این خلاصه‌ای از فعالیت‌های Amazon برای جای گیری در صنعت گیم بود. باید منتظر ماند و اقدامات آمازون را با شروع نسل نهم گیمینگ مشاهده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی این وب سایت به اینجا مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.