خانه » Amanita Design در حال ساخت عنوانی ترسناک است

Amanita Design در حال ساخت عنوانی ترسناک است

Amanita Design، در حال ساخت عنوانی ترسناک است

در مراسم GDC، وب‌سایت PC Gamer مصاحبه‌ای با خالقان بازی‌های کلیک و اشاره Machinarium و Chuchel ترتیب داده و تأیید کردند که استودیو Amanita Design در حال کار بر روی بر روی چهار بازی جدید است و یکی از این بازی‌ها، اولین تلاش این استودیو در سبک بازی‌های ترسناک خواهد بود.

این اولین بار است که این استودیو روی چهار عنوان کار می‌کند. «لوکاس کنسه» (Lukas Kunce) در مورد این بازی‌ها می‌گوید:

اغلب مواقع ما روی یک بازی کار می‌کردیم ولی حالا ۴ عنوان پیش روی ماست. البته باید بگویم که در این زمان دوستان بر روی هیچ‌کدام از این عناوین کار نمی‌کنند ولی به‌زودی ساخت یکی از این عناوین را در Amanita Design شروع خواهیم کرد. از طرفی دیگر، تیم سازنده Chuchel (با همراهی Jaromír Plachý)، به‌زودی یکی از این پروژه را به اتمام می‌رسانند تا به‌زودی ساخت عنوان دیگری را شروع کنند. در آخر باید بگویم که در حقیقیت یکی از این بازی‌ها در سبک ترسناک هست و البته باید بگویم مقداری از این بازی را انجام دادم  واقعاً ترسناک و استرس‌زا بود.

 

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.