دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
86
PC
(Metacritic)
83
PS4
(Metacritic)
87
XONE
(Metacritic)
خانه » Assassin’s Creed Odyssey | الکسیوس یا کاساندرا؟

Assassin’s Creed Odyssey | الکسیوس یا کاساندرا؟

Assassin’s Creed Odyssey

درست در ابتدای بازی Assassin’s Creed Odyssey شما با سخت‌ترین تصمیمی که باید در طول بازی بگیرید روبرو می‌شوید، از بین دو شخصیت اصلی بازی یعنی «الکسیوس» و «کاساندرا» کدام‌ یک را باید انتخاب کنید؟ برای یافتن پاسخ این سؤال در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

زمانی که یکی از شخصیت‌ها را انتخاب کنید دیگر نمی‌توانید انتخاب خود را تغییر دهید و باید تا پایان بازی با همان شخصیت پیش روید. اگر بخواهید کنترل شخصیت دیگر را نیز تجربه گنید می‌توانید یک سیو جدید ایجاد کنید و از ابتدا دوباره شروع کنید.

الکسیوس را انتخاب کنم یا کاساندرا؟

اگر از لحاظ گیم پلی بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم، هیچ تفاوتی میان الکسیوس و کاساندرا وجود ندارد. مهارت‌های آن‌ها کاملاً مشابه یکدیگر است. DPS یکسانی دارند و سرعت دویدن و همه‌ی چیزهای دیگر آن‌ها نیز یکسان است. برای مثال مجموعه‌ی زره‌هایی که می‌توانید در فروشگاه Helix Store خریداری کنید مانند لباس Hunter یا Spartan Renegade ممکن است از نظر ظاهری تفاوت‌های کوچکی در تن این دو شخصیت داشته باشند اما تفاوت بزرگی میان آن‌ها وجود ندارد.

در اکثر مکالماتی که در طول بازی اتفاق می‌افتد، دیالوگ‌های الکسیوس و کاساندرا غالباً یکسان هستند. برخی از عکس‌العمل‌ها ممکن است به شخصیتی که انتخاب کرده‌اید وابسته باشد اما این موضوع باز هم چیز قابل توجه و بزرگی نیست. البته با وجود اینکه دیالوگ‌های آن‌ها یکسان است اما هنر نمایی بازیگرانی که نقش این شخصیت‌ها را بر عهده داشته‌اند در شرایط مختلف می‌تواند کاملاً در سطح‌های متفاوتی باشد.

نقش الکسیوس بر عهده‌ی «Michael Antonakos» بوده است. او در سریال‌های تلویزیونی درامی مانند The Crossing و فصل آخر سریال فرار از زندان ظاهر شده است. او همچنین صداگذاری شخصیت Starstreak در My Little Pony را بر عهده داشت. از طرف دیگر نقش کاساندرا توسط «Melissanthi Mahut» ایفا شده است. او در گذشته هم در مجموعه‌ی Assassin’s Creed همکاری داشته است و صداگذاری برخی از شخصیت‌های غیر قابل بازیدر بازی Origins بر عهده‌ی او بوده است.

ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که در رمان رسمی این بازی که توسط «Gordon Doherty» نوشته شده است، شخصیت اول کاساندرا است و عکس او نیز بر روی جلو این کتاب چاپ شده است. امیدواریم با اطلاعاتی که در بالا داده شد بتوانید تصمیم بگیرید که کدام‌ یک از شخصیت‌ها را انتخاب کنید. استودیوی یوبیسافت قبل از انتشار بازی تأکید کرد که بازیکنان به خاطر انتخاب‌هایشان در بازی Assassin’s Creed Odyssey قضاوت نخواهند شد و این موضوع برای انتخاب شخصیت نیز در ابتدای بازی صدق می‌کند. این انتخاب صرفاً به سلیقه‌ی شخصی افراد بازمی‌گردد و تأثیر چندانی در تجربه‌ی بازی نخواهد داشت.

برای یافتن اطلاعات بیشتری از بازی Assassin’s Creed Odyssey به این لینک مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده مقایسه گرافیکی بین پلتفرم‌های مختلف که این بازی را اجرا کردند می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.