داستان بازی AC Odyssey
داستان بازی AC Odyssey داستان بازی AC Odyssey

داستان بازی AC Odyssey چهل ساعت به طول می‌انجامد

داستان بازی AC Odyssey چهل ساعت خواهد بود. با توجه به اعلام جدید یوبیسافت گیمرها باید تقریباً برای هر یک ساعت از بازی، چیزی معادل یک گیگابایت فضای خالی در هارد دیسک خود داشته باشند. با نوین اسپات برای ادامه خبر همراه باشید.

سوال اساسی که برای هواداران سری فرقه قاتلین پیش آمده اینست که آیا داستان بازی AC Odyssey به مانند تبلیغاتش بزرگ و نفس‌گیر است یا خیر. هنوز چیز زیادی درباره جزئیات این عنوان نمی‌دانیم و فقط مشخص شده که در این بازی داستان یک برادر و خواهر از کشور یونان را دنبال خواهیم کرد. طبق آنچه یوبیسافت صبح امروز درباره داستان بازی AC Odyssey منتشر کرده، مطلع گشتیم که به اتمام رساندن مراحل داستانی بازی فراتر از ۴۰ ساعت از زمان شما را به خود اختصاص خواهد داد.

طبق توضیحات قبلی یوبیسافت، در این نسخه از سری Assassin’s Creed خواهید توانست تا دیالوگ‌ها را نادیده بگیرید و فقط مشغول انجام مراحل شوید. تیم محاسبه‌گری چون وبسایت PowerPyx در تحقیق خود احتمال آن را داده که تقریباً با ۳۵ ساعت بازی خواهید توانست AC Odyssey را به اتمام برسانید. این محاسبه به صورتی انجام شده که با Skip نمودن دیالوگ‌ها و استفاده از قابلیت دسترسی سریع به نقاط دور یا همان Fast Travel، اگر تنها سرگرم گیم‌پلی بازی شوید، زیر چهل ساعت برای تمام کردنش نیاز خواهید داشت.

حال اگر جزو گیمرهایی هستید که ترجیح می‌دهند تمام محیط را برای یافتن ناشناخته‌ها شخم بزنند، به احتمال زیاد بالغ بر ۵۰ الی ۶۰ ساعت زمان برای به اتمام رساندن بازی نیاز خواهید داشت. با توجه به ساعات اعلام شده از سوی یوبیسافت می‌توان حدس زد که داستان AS Odyssey به اندازه جهانش بزرگ و پرجزئیات خواهد بود. تنها چیزی که باقیمانده، هماهنگ نمودن فرم و محتوا از سوی یوبیسافت است که باید تا ۵ اکتبر یا ۱۳ مهر منتظرش باشیم و ببینیم، این بازی که برای سه پلتفرم اصلی عرضه خواهد شد چه چیزی برای‌مان به ارمغان خواهد آورد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot