هدست های PSVR
هدست های PSVR هدست های PSVR

قرارداد ۲ ساله Sony و Lenovo برای انحصار پخش هدست های PSVR

به تازگی شرکت Sony در یک کنفرانس مطبوعاتی، همکاری خود را با شرکت Lenovo برای انحصار پخش هدست‌های PSVR (هدست‌های مخصوص PlayStation VR) اعلام کرده‌است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

کنفرانس مطبوعاتی، اطلاعات بیشتری از این قرارداد را فاش نکرده و ادامه همکاری Sony برای اشتراک گذاشتن طراحی‌ هدست‌های خود با Lenovo در هاله‌ای از ابهام وجود دارد.

«رایلی راسل» مدیر بخش سرگرمی و تعاملی شرکت Sony معتقد است که:

این قرارداد باید به گسترش صنعت VR کمک کند. ما خوشحالیم که انحصار پخش هدست‌های PSVR را به Lenovo داده‌ایم.

وی همچنین افزود

طراحی صنعتی PSVR به خوبی با استقبال مخاطبان قرارگرفته و این نتیجه سالها تلاش مهندسان کمپانی Sony است. این توافق‌نامه نشا‌‌ن‌دهنده کیفیت بالای طراحی PSVR و همچنین تعهد SIE برای ایجاد یک تجربه فوق‌العاده و کمک به گسترش صنعت VR می‌باشد.

همچنین «یو لی»، مدیر محصولات و صنایع هوشمند Lenovo درباره برتری طراحی PSVR سخن گفت و معتقد است که این توافق نشان‌دهنده‌ی قابلیت برند‌های مصرف‌کننده برای کمک به رشد و تولید بیشتر تکنولوژی VR است.

وی همچنین افزود

Lenovo از همکاریش با شرکت Sony خرسند است. برتری طراحی PSVR بر‌همه اشکار است. این توافق به ما اجازه‌ی کار با یکدیگر برای پیشرفت سریعتر طراحی این محصول و گسترش بیشتر این تکنولوژی را می‌دهد و این یک مثال بارز از همکاری برندهای بزرگ مصرف کننده در زمینه تکنولوژی VR و رونق‌دهی به بازار آن است.

به اعتقاد آنها شرکت Sony تلاش‌های زیادی برای تحقق بخشیدن به پتانسیل تکنولوژی VR انجام داده است. به عنوان مثال بازی Astro Bot Rescue Mission (که به صورت مخصوص از VR استفاده می‌کند) از طرف منتقدین سراسر دنیا با بازخورد خوبی مواجه شده‌است و می‌تواند در آینده راه را برای تجربه‌های مشابه هموارتر سازد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`